به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد؛ "نشانه ها" عنوان نمایش تازه‌ای به کارگردانی مانلی شجاعی فرد است که طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده از تاریخ 18 آبان ماه هرشب ساعت 21:15 در سالن شماره 1 پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

"نشانه ها" مضمونی اجتماعی دارد و نخستین تجربه کارگردانی مانلی شجاعی فرد در حوزه تئاتر محسوب می‌شود، تهیه‌کنندگی این اثر نمایشی برعهده فیروزه فیاض بخش است و مازیار فکری ارشاد، روزنامه نگار و منتقد سینما، مدیریت این پروژه را بر عهده دارد. مهدی کوشکی، توماج دانش بهزادی، رویا بختیاری، شراره رنجبر و مهدی بوسلیک بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

گفتنی است مراسم رونمایی از پوستر این نمایش در تاریخ 12 آبان ماه در ساعت 18 در کافه شهرزاد برگزار خواهد شد.

نمایش "رساوارونه" به کارگردانی شیوا سرمست عنوان نمایش تازه دیگری است که از تاریخ 18 آبان ماه در سالن شماره 3 پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت، این نمایش درباره تاثیر رسانه بر انسان معاصر امروز است. این اثر نمایشی هرشب ساعت 20 در این مجموعه روی صحنه خواهد رفت. شیوا سرمست، مجید چنگیزیان و حسین حماسی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

 همچنین از سوی دیگر، نمایش "مرگ مرد بالشی" عنوان نمایش تازه دیگری به کارگردانی منا الهی فرد است که این نمایش از تاریخ 18 آبان ماه هرشب ساعت 21:45 در سالن شماره 3 پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود. این نمایش اقتباسی از نمایشنامه معروف مارتین مک دونا است که با تغییرات و روایت تازه‌ای اجرا خواهد شد.

محمد مسگری، محمد حبیبی، علی بنایی، محمد رضا سروستانی، عسل زارع، هومن اردکانی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.