به گزارش هنرآنلاین؛  نمایش "دیوار" یکشنبه 6 آبان ماه سال جاری میزبان اعضای برجسته انجمن گویندگان و مدیران گفتار فیلم ایران (مدیران دوبلاژ) به اتفاق برخی از هنرمندان کشور که از آن جمله می توان به سام درخشانی اشاره کرد، خواهد بود.

نمایش "دیوار" سایکودرامی ضد جنگ است که توسط حامدرحیمی نصر و نادر علیمردانی کارگردانی شده و متن آن را غفور شکوری اصل به رشته تحریر درآورده است.

 این نمایش که تا پایان آبان ماه ساعت 19/15 همه روزه در سالن شماره 3 پردیس تاتر شهرزاد بروی صحنه می‌رود توسط حمیدرضا زمانی تهیه‌کنندگی شده است.

حامد رحیمی نصر و نادر علیمردانی بازیگران این اثر نمایش هستند که مرداد ماه نیز نمایش "خون آشام کشی" را در تئاتر شهرزاد روی صحنه بردند.

در خلاصه داستان این اثر نمایش آمده است: جنگ است وسربازی دچار !دچار ترس از جنگ،کشتار،صدای انفجار وهر آن چیز که مرگ می آفریند.سرباز با ذهنی آکنده از هجمه های برخاسته از گذشته وحال به خیالش در پناهگاهی امن، امان یافته است تا مردی با پاکتی در دست به حریمش ورود می‌کند اما او دشمن نیست، مردی است که می‌خواهد در این وانفسا تولدش را در تنهایی حاصل از جنگ به جشن بنشیند.

سایر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از: تهیه کننده: حمید رضا زمانی، مجری طرح: سپید فیلم، نویسنده: غفور شکوری اصل، تهیه کننده: حمید رضا زمانی و مدیر روابط عمومی: مریم رودبارانی.