به گزارش هنرآنلاین، گروه فیلم و تئاترِ "وَناگهان" در تجربه‌ برگزاری دومین رپرتوار خود بعد از رپرتوار نمایش‌های اقتباسی در تماشاخانه انتظامی در سال 96، این‌بار با همکارىِ تماشاخانه‌ "مهرگان"، رپرتوار "مونوگهان" را براى تک بازیگرِ زن (نمایشِ مونولوگِ زنانه) برگزار مى‌کند.

در بخش بازیگری در نخستین گامِ این رپرتوار که بناست هر شش ماه فصل تازه‌ای از آن برگزار شود، پنج بازیگرِ حاضر در رپرتوار، توسط چهار تن از بهترین متخصصان بازیگری تئاتر ایران داوری خواهند شد. این نمایش‌ها از متونى روى صحنه خواهند رفت که به تازگى نوشته شدند، متن‌هایى که براى نخستین بار روى صحنه مى‌روند و نویسنده‌ ایرانى دارند؛ یکى از اهداف اصلىِ این رپرتوار دست یافتن به متون نمایش زبانِ فارسى براى بازیگرانِ زن است. این رپرتوار تلاش می‌کند براى بازیگران زن جوان یا بازیگرانِ حرفه‌اى‌تر شرایط ویژه‌اى را فراهم کند تا بتوانند در یک رقابت در کنار یکدیگر با تماشاگر و داوران و متخصصان توانمندى خود را محک زنند.

لازم به ذکر و بسیار قابل توجه که این رپرتوار به دوصورتِ تک فروش و خرید بلیت حامى از طریق سایت تیوال قابل حمایت و بلیت آن قابل خریداری است و شیوه‌ تازه‌ای را برای تأمین نیاز اولیه گروه اجرایی پیش گرفته است. (جهت حمایت از این اتفاق مستقل تئاتری و اطلاعات بیشتر درباره‌ چگونگی آن به سایت تیوال مراجعه کنید، که از ظهر امروز، چهارشنبه 2 آبان قابل دسترسی و بهره‌وری خواهد بود)

اما اعضای برگزارکننده‌ اصلی و پوشش‌دهنده‌ امور اجرای رپرتوار از گروه و ناگهان، بدین شرح هستند: مجری طرح: گروه فیلم و تئاتر "وَ ناگهان"، مدیر اجرایی: نسترن طاها، تبلیغات مجازی: نسترن خدادوست، عکاسان: رسول نورمحمدزاده و محمد گل‌محمدی، طراح لوگو و پوستر رپرتوار: پانته‌آ قاسمی، ساخت تیزر: علی ضیاسعیدی و سرپرست گروه: روزبه حسینی است.گفتنی‌ست نمایش "اتاق آخر" نوشته‌ى امیرحسین ناظرى، به کارگردانى صبا آزادى، به عنوان نخستین نمایش رپرتوار و ناگهان، شنبه ٥ آبان ٩٧ ساعت 20 در تماشاخانه‌ی مهرگان سالن یک، تنها یک بار روی صحنه خواهد رفت و توسط هنرمندان صاحب‌نام و ارجمند داوری خواهد شد: رؤیا نونهالی، صدرالدّین زاهد، اصغر همّت و حسین کیانی.