به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی، در این احکام جداگانه که از سوی بهزاد صدیقی، دبیر این جشنواره صادرشده، مهدی میرباقری به عوان دبیر بخش مسابقه­ نمایش­نامه­‌نویسی و نمایشنامه‌خوانی و امید طیرانی بی‌غم به عنوان مسئو دبیرخانه این جشنواره منصوب شدند.

بر اساس این گزارش، در متن جداگانه احکام هر یک از آن‌ها که به امضای بهزاد صدیقی، دبیر این جشنواره رسیده، آمده است:

"فرهیخته ­گرامی

جناب آقای مهدی میرباقری

نظر به تجربیات ارزنده­ جنابعالی در هنر نمایشنامه‌نویسی و تئاتر و نیز کوشش‌های مستمر و مجدانه‌تان در این هنر، بدین وسیله جنابعالی به عنوان دبیر بخش مسابقه­ نمایش­نامه‌نویسی و نمایشنامه‌خوانی نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی منصوب می‌شوید.

امید می‌ رود با توجه به حضور و خدمات ارزش­مندتان در هنر تئاتر و هم­چنین ارتباطات مؤثرتان با جامعه­ نمایشنامه‌نویسان و هنرمندان تئاتر، همه­ تجربیات و توانایی‌های خویش را به منظور هر بهتر برگزارشدن نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی به کار گرفته تا شاهد جشنواره ­ تأثیرگذار، پویا و شایسته باشیم. قدردان پذیرش مسئولیت­‌تان در این رویداد ملی فرهنگی خواهم­ بود. برای جناب­عالی آرزوی سربلندی و توفیق دارم.

فرهیخته­ گرامی

جناب آقای امید طیرانی بی­‌غم

با توجه به تجربیات و توانایی‌های جنابعالی در امور برنامه­‌ریزی، اجرایی و اداری تئاتر و هم­چنین ارتباطات مؤثرتان با گروه­‌های تئاتری بدین‌وسیله جناب­عالی به عنوان مسئول دبیرخانه­ نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی منصوب می‌شوید.

امید می­‌رود با توجه به حضور و خدمات ارزش­مندتان در این عرصه، همه­ تجربیات و توانایی‌­های خویش را به منظور هر بهتر انجام شدن امور دبیرخانه نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی به کار گرفته تا شاهد فعالیت­های مؤثر و مطلوبی باشیم. قدردان پذیرش مسئولیت‌تان در این رویداد ملی فرهنگی خواهم ­بود. سربلندی و توفیق روزافزون‌تان را آرزومندم."

نخستین دوره­ جشنواره­ ی تئاتر اکبر رادی در شش بخش مونولوگ، نمایش­نامه‌نویسی، نمایشنامه‌خوانی، مقالات رادی شناسی، نمایشگاه اسناد تصویری آثار اکبر رادی، پلاس: نمایشگاه کاریکاتور با عنوان لبخند باشکوه آقای رادی به دبیری بهزاد صدیقی از 18 تا 22 دی ماه 1397 در تهران برگزار می‌شود.