به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، شامگاه یکشنبه 25 شهریورماه و در آستانه فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی نمایش‌های "او" به کارگردانی آرش دادگر در سالن استاد سمندریان و "شازده کوچولو" به کارگردانی مصطفی قربان‌پور در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی به اجراهای عمومی خود پایان می‌دهند.

نمایش‌های "مُزامُزا" به کارگردانی سیروس همتی و "کمدی الهی، جلد برزخ" به کارگردانی ابراهیم پشت کوهی در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی به ترتیب در ساعت‌های 18:30 و 20:30 از روز یکشنبه اول مهرماه اجراهای عمومی خود را آغاز می‌کنند.

پوستر نمایش "مُزامُزا" رونمایی شد

پوستر نمایش "مُزامُزا" به کارگردانی سیروس همتی و با طراحی مازیار قنبری رونمایی شد.

در این نمایش سامان دارابی، جواد پورزند، الهه زحمتی، سیروس همتی، آرزو نبوت، سروش طاهری، آزیتا نوری وفا، شهرام مسعودی، عرفان حق روستا، مهرداد رحیمی، علیرضا موسوی، میلاد ابراهیمی، امیرحسین اخیانی و علی یعقوب زاده به تهیه‌کنندگی حمیدرضا علی نژاد به ایفای نقش می‌پردازند.

پوستر مزامزا

در خلاصه نمایش "مُزامُزا" آمده است تماشاگری به‌اتفاق همسرش در یک تماشاخانه نسبت به تأخیر در شروع اجرا اعتراض کرده و این اعتراض منجر به اتفاقات عدیده شده و درنهایت فاجعه‌ رخ می‌دهد.

این نمایش از روز یکشنبه اول مهرماه ساعت 18:30 در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی اجرای عمومی خود را آغاز کرده و علاقه‌مندان می‌توانند برای پیش‌خرید بلیت‌ها از روز دوشنبه ساعت 14 به سایت تیوال مراجعه کنند.