به گزارش هنرآنلاین، پوستر نمایش "فاصله کانونى" توسط سعید رضوانى طراحى شده است.  این نمایش به کارگردانى رامین بیات و نویسندگى آرش سرکوهى از ١ تا ٧ مهر در سالن مستقل تهران به روى صحنه مى‌رود. این نمایش بر اساس طرحى از آمین فیض آبادى اجرا خواهد شد که کارگردانى هنرى و آهنگسازى این پروژه را نیز به عهده دارد.

رضا بهبودى و کلادیا فان هسلت بازیگران این نمایش هستند که مدتى پیش تمرینات خود را آغاز کرده‌اند. همچنین آنسامبل لوکس ان-ام از آلمان (سیلکه لانگه، روت فلتن ) از برلین و حمید شاهسون اجرای موسیقی این اثر را به عهده دارند.

"فاصله کانونى" محصول مشترک ایران و آلمان است که پس از اجرا در تهران، در تاریخ ٢٤ و ٢٥ آبان نیز در سالن اپرای برلین اجرا خواهد شد.

قابل ذکر است این نمایش در روزهایى که در سایت تیوال پیش فروش خود را آغاز کرده، بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

در توضیح این نمایش "فاصله  کانونى" آمده است: شخصیت‌های این نمایش به واقعیت وجودی خود شک می‌کنند و سیزیف وار به دنبال حل این مشکل‌اند.

عوامل این نمایش عبارتند از: طراح، آهنگ ساز و کارگردان هنری: آمین فیض‌آبادی، کارگردان: رامین بیات، نویسنده: آرش سرکوهى، مدیریت صـدا: آنـکـیـدو دارش، طراح صحنه: سعید حسنلو، طراح لباس: نسرین خرمی، طراح نور: علی کوزه گر، مدیر تبلیغات و روابـط عـمومی: مهسا همتی، طراح گرافیک: سعید رضوانی، دستیار اول کارگردان: هادی همتی، دستیار تولید آلمان و ایران: آناهیتا صفرنژاد، مدیر صحنه: آرمین موسوی نژاد، دستیار لباس: شیما مصحفی شبستری، دستیاران صحنه: حمید شهرانلو، فاطمه صفیری، ساخت تیزر: محمد رضایى و تبلیغات فضاى مجازى: على صادقیان.

 

ساسان پاشایی فر آهنگساز "سی و سه" شد

ساسان پاشایی فر آهنگسازی نمایش "سی و سه" به نویسندگی عباس عبدالله زاده، تهیه کنندگی حمیدرضا علی نژاد و کارگردانی علیرضا مهران که از اول مهر در تالار حافظ روی صحنه می‌رود، عهده‌دار شد.

نمایش "سی و سه" عنوان نمایشی است که با کارگردانی علیرضا مهران از اول مهر در تالار حافظ اجرای عمومی خود را آغاز می‌کند. این نمایش یک کمدی تراژدی است که خمیر مایه‌ای تاریخی و خیالی دارد.

ساسان پاشایی فر هنرمند عرصه موسیقی، آهنگسازی نمایش "سی و سه" را عهده دار شده است.

نمایش "سی و سه" قصه دربار شاهی است که گرفتار نیروهای مرموز و پیدا و پنهانی شده که قصد دارند امپراطوریش را رو به نابودی و سقوط ببرند. در این میان چند تن ازبزرگان دربار متوجه حضور و نفوذ این نیروهای متخاصم می‌شوند. درگیری 2 جناح درباری در نهایت باعث مرگ ملکه و وفاداران به شاه و ۷۵ هزار ایرانی می‌شود و در نهایت یک تراژدی بزرگ برای ایران زمین رقم می‌خورد.

در نمایش "سی و سه" کامبیز امینی، یزدان فتوحی، پرستو علیزاده، مهرناز افلاکیان، فرنوش نیک اندیش و احمد داودی به همراه تعدادی از هنرجویان و فارغالتحصیلان تئاتر به ایفای نقش می‌پردازند.

عباس عبدالله زاده نویسنده، احسان باقری مجری طرح، علیرضا مهران طراح صحنه، باران سیبی طراح لباس، مسعود عجمی مشاور کارگردان، مسعود عربی گریم، حسن محمدی مدیر تولید و علیرضا علی نژاد سرمایه گذار از دیگر عوامل نمایش "سی و سه" هستند.