به گزارش هنرآنلاین، موسسه فرهنگی هنری استاد اکبر رادی (بنیاد اکبر رادی) با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،  فراخوان نخستین دوره­ی جشنواره­ تئاتر اکبر رادی را منتشر کرد. این جشنواره 22 تا 28 دی ماه 1397  در تهران برگزار می‌شود. 

در این فراخوان آمده است:

مقدمه:

اکنون پس از گذشت یک دهه از فعالیت بنیاد استاد اکبر رادی متولیان این بنیاد برای برگزاری برنامه‌های خود که شامل مسابقات نمایش­نامه‌خوانی، نمایش­نامه‌نویسی، سمینار مقالات رادی شناسی، نمایشگاه عکس، پوستر و اسناد تصویری آثار استاد اکبر رادی و ... در طول هر سال بوده، مصمم شدند که در زمان واحدی این برنامه‌ها را در قالب جشنواره­ تئاتر اکبر رادی به اجرا درآورند تا از این پس علاقه‌مندان تئاتر و آثار اکبر رادی در زمان مشخصی شاهد یکی از مهم‌ترین فعالیت­‌های فرهنگی کشور باشند و براساس آن نیز هر شرکت­کننده و علاقه‌­مندی بتواند در این رویداد ملی حضور یابد.

 اهداف:

تقویت بنیان نمایش­نامه‌نویسی ایران

ژرف ­نگری در آثار و اندیشه‌های‌ استاد اکبر رادی

ارج ‌نهادن یا بهتر شناختن استعدادهای جدید تئاتر، نمایش­نا‌مه‌نویسی‌، نمایش­نامه‌خوانی، مقالات پژوهشی رادی­‌شناسی، کاریکاتور، عکاسی و طراحی گرافیک

ساختار علمی و اجرایی جشنواره:

الف) رئیس جشنواره:

ریاست نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی توسط شورای سیاست­گذاری این جشنواره تعیین می‌­شود. برایناساس پس از تصمیم­‌گیری های لازم این شورا، رئیس نخستین دورهی جشنواره­ تئاتر آثار استاد اکبر رادی معرفی خواهدشد.

ب) دبیرجشنواره:

دبیر جشنواره موظف است علاوه بر نظارت و مدیریت بر کلیه­ بخش‌­های جشنواره، دبیران، مدیران و مسئولان و همکاران هر بخش از این جشنواره را انتخاب و معرفی کند و امور و فعالیت­‌های جشنواره را تا پایان برگزاری آن به نحو شایسته و مطلوبی پیش ببرد و به سرانجام برساند.

دبیر جشنواره بر اساس انتخاب رئیس هیئت مدیره­ بنیاد اکبر رادی انتخاب و معرفی می‌­شود.

ج) شورای سیاست­گذاری جشنواره:

وظیفه­ این شورا، تصمیم­‌گیری درباره­ سیاست‌­ها و برنامه‌­های کلان امور مربوط به این جشنواره خواهد‌بود. این شورا وظایف هیئت‌­های علمی و اجرایی و داوری این جشنواره را تعیین خواهدکرد. هم­چنین کم ‌و کیف جوایز نهاییِ جشنواره باید به تأیید این شورای سیاست­گذاری برسد.

اعضای شورای سیاست­گذاری نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی به صورت جداگانه معرفی می‌­شوند.

د) شورای اجرایی جشنواره:

وظیفه­ این شورا، تصمیم‌گیری درباره­ امور اجرایی مربوط به دبیرخانه، هماهنگی، اداری، سالن، نمایشگاه، سمینار، روابط عمومی، تبلیغات و اطلا‌رسانی کلیه جلسات و نشست­‌های این جشنواره خواهدبود.

اعضای شورای اجرایی نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر  اکبر رادی نیز به صورت جداگانه معرفی می‌­شوند.

بخش‌­های جشنواره:

مسابقه­ مونولوگ

مسابقه­ نمایش­نامه نویسی

مسابقه­ نمایش­نامه خوانی

مسابقه­ سمینار و مقالات رادی­شناسی

به علاوه: مسابقه­ کاریکاتور با عنوان لبخند باشکوه آقای رادی

نمایشگاه اسناد تصویری آثار استاد اکبر رادی

مسابقه­ مونولوگ

مونولوگ نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی به صورت رقابتی برگزار خواهدشد. کارگردانان و نمایش­نامه‌ نویسان سراسر کشور می­‌توانند با ارسال نمایش­نامه‌های مونولوگ متقاضی حضور در این بخش جشنواره باشند.

شرایط و مقررات:

بخش رقابتی مونولوگ، صرفاً اختصاص به آثار ایرانی دارد.

پذیرش در این بخش با توجه به اهداف جشنواره به کیفیت، خلاقیت و نوآوری نمایش‌­ها بستگی دارد.

متون اقتباسی نیز می‌­توانند در این بخش حاضر باشند. متون اقتباسی منوط به ذکر دقیق مشخصات صاحب اصلی اثر، نوع اقتباس (آزاد، وفادارانه با نگاهی به متن و ...) می‌­توانند در بخش رقابتی مونولوگ شرکت کنند.

پایان‌­نامه‌­های عملی کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجویان رشته تئاتر (اعم از ارزیابی و دفاع شده یا ارزیابی و دفاع نشده) می‌­توانند متقاضی شرکت در بخش رقابتی مونولوگ باشند.

آثاری که به اجرای عمومی درآمده باشند یا در جشنواره‌­های تئاتر شرکت کرده باشند، مورد پذیرش دبیرخانه جشنواره تئاتر اکبر رادی قرار نخواهندگرفت.

چنان­چه در هر مرحله­‌ای از انتخاب آثار مغایرتی با بندهای پیش گفته ­شده اثبات شود، دبیرخانه­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی، متقاضی شرکت­‌کننده در این بخش را از ادامه­ مسیر بازخواهدداشت.

رتبه­‌های برگزیده و برتر برای یک نمایش­نامه‌نویس، یک کارگردان­، یک بازیگر زن، یک بازیگر مرد، یک طراح صحنه و یک نمایش منتخب خواهدبود که در آیین پایانی این جشنواره معرفی خواهندشد. جوایز این بخش شامل نشان استاد اکبر رادی، دیپلم افتخار، لوح سپاس و جایزه نقدی است. همچنین اثر برگزیده و برتر نیز برای اجرای عمومی به اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی می‌­شود.

هزینه‌­های اسکان و سفر گروه‌­های شرکت­کننده در این بخش بر عهده­ این جشنواره نیست و دبیرخانهی این جشنواره کمک هزینه‌­ای را نمی­‌تواند به گروه­‌های شرکت­‌کننده پرداخت کند.

مدارک مورد نیاز :

* ارسال سه نسخه از هر عنوان نمایش­نامه­ و سه حلقه دی.وی.دی فیلم ضبط شده از اجرای نمایش مونولوگ به نشانی دبیرخانه و هم­چنین ارسال نمایش­نامه در قالب فایل Wordبه نشانی الکترونیکی  bonyaderadi@gmail.com

* ارسال یک قطعه عکس کارگردان و نمایش­نامه‌نویس به صورت فایل JPEG و خلاصه سوابق وی حد اکثر در 100 کلمه در فایل Word به نشانی الکترونیکی bonyaderadi@gmail.com

* ارسال چند عکس با کیفیت از اجرای نمایش به صورت فایل JPEG به نشانی الکترونیکی bonyaderadi@gmail.com

* ارسال سه حلقه دی. وی. دی. با کیفیت از فیلم اجرای نمایش به نشانی دبیرخانه پس از اعلام متون پذیرفته شده­ این بخش

* تکمیل فرم تقاضای حضور در جشنواره

* مجوز کتبی از نویسنده

گاه­‌شمار:

تاریخ آخرین مهلت دریافت آثار مسابقه­ مونولوگ: 15 آذر ماه 1397

تاریخ اعلام آثار پذیرفته شده:  15 دی ماه 1397

نمایش­نامه‌نویسی

بخش نمایش­نامه‌نویسی نخستین دور­ه­ جشنواره تئاتر اکبر رادی به صورت رقابتی برگزار خواهد شد. نمایش­نامه‌نویسان سراسر کشور می­‌توانند متقاضی حضور در این بخش جشنواره باشند.

عناوین بخش مسابقه­ نمایش­نامه‌نویسی:

 نمایش­نامه‌‌های ایرانی با موضوع آزاد

نمایش­نامه‌های ایرانی با دراماتورژی و اقتباس از آثار استاد اکبر رادی

شرایط و مقررات:

پذیرش آثار در بخش رقابتی نمایش­نامه‌نویسی با توجه به اهداف جشنواره و بخش مذکور به کیفیت­، تنوع و نوآوری بستگی دارد.

نمایش­نامه‌هایی که تا کنون در هیچ یک از مسابقا­ت نمایش­نامه‌نویسی شرکت نکرده باشند و به چاپ نرسیده باشند، در این بخش پذیرفته می‌شوند.

هر نمایش­نامه‌نویس می­‌تواند با ارائه حد اکثر سه اثر، متقاضی شرکت در این بخش مسابقه باشد.

چنان­چه در هر مرحله‌­ای از انتخاب آثار، مغایرتی با بندهای پیش گفته­ شده اثبات شود، دبیرخانه جشنواره­ تئاتر اکبر رادی، نمایش‌نامه موردنظر را از بخش رقابت حذف می­‌کند.

در این بخش آثار برگزیده هیئت داوران این بخش در آیین پایانی معرفی خواهدشد. جوایز این بخش شامل نشان استاد اکبر رادی، دیپلم افتخار، لوح سپاس و جایزه نقدی است. هم­چنین اثر برگزیده هیئت داوران برای انتشار به یکی از  ناشران معتبر معرفی خواهد شد و به چاپ خواهدرسید.

مدارک مورد نیاز:

* ارسال سه نسخه از هر عنوان نمایش­نامه به نشانی دبیرخانه و هم­چنین ارسال نمایش­نامه در قالب فایل PDF به نشانی الکترونیکی  bonyaderadi@gmail.com

* ارسال یک قطعه عکس از نمایش­نامه‌نویس به صورت فایل JPEG  و خلاصه سوابق وی حد اکثر در 100 کلمه در فایل Word به نشانی الکترونیکی bonyaderadi@gmail.com

* تکمیل فرم تقاضای حضور در جشنواره

گاه‌شمار:

تاریخ آخرین مهلت دریافت آثار در بخش مسابقه­ نمایش­نامه نویسی­: 15 آذرماه 1397

تاریخ اعلام نامزدهای برتر نمایش­نامه‌نویسی: 18 دی ماه 1397

 نمایش­نامه‌خوانی:

بخش نمایش­نامه‌خوانی نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی به صورت رقابتی برگزار خواهدشد. هنرمندان سراسر کشور می­‌وانند متقاضی حضور در این بخش مسابقه باشند.

شرایط و مقررات :

بخش رقابتی نمایش­نامه‌خوانی، صرفاً اختصاص به آثار استاد اکبر رادی دارد.

پذیرش آثار در این بخش رقابتی با توجه به اهداف جشنواره به کیفیت، تنوع و خلاقیت در اجرای نمایش­نامه‌خوانی بستگی دارد.

حد اکثر مدت زمان اجرای نمایش­نامه‌خوانی برای این بخش می‌بایستی 55 دقیقه باشد.

آثاری که پیش از این در سالن‌ها و تالارهای نمایشی، نمایش­نامه‌خوانی شده باشند، مورد پذیرش دبیرخانه جشنواره تئاتر اکبر رادی قرار نخواهندگرفت.

چنان­چه در هر مرحله‌ای از انتخاب آثار، مغایرتی با بندهای پیش گفته شده اثبات شود، دبیرخانه این جشنواره، گروه اجرایی را از ادامه مسیر باز خواهد داشت.

رتبه­ برگزیده و برتر برای یک گروه نمایش­نامه‌‌خوانی، نقش‌­خوان زن، نقش­‌خوان مرد و کارگردان اثر نمایش­نامه‌ خوانی شده خواهدبود که در آیین پایانی معرفی خواهندشد. جوایز این بخش شامل نشان استاد اکبر رادی، لوح سپاس و جایزه نقدی است.

مدارک مورد نیاز :

* ارسال یک قطعه عکس کارگردان به صورت فایل JPEG  و خلاصه سوابق وی حاکثر در 100 کلمه در فایل Word به نشانی الکترونیکی  bonyaderadi@gmail.com

* ارسال سه حلقه دی. وی. دی. با کیفیت از فیلم اجرای نمایش­نامه خوانی به نشانی دبیرخانه

* تکمیل فرم تقاضای حضور در جشنواره

گاه شمار :

تاریخ آخرین مهلت شرکت در بخش مسابقه­ نمایش­نامه‌خوانی­: 15 آذرماه 1397

تاریخ اعلام آثار راه‌یافته به جشنواره: 15 دی ماه 1397

مسابقه­ مقالات و سمینار رادی­ شناسی­:

بخش مقالات رادی‌شناسی نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی به صورت رقابتی برگزار خواهدشد. کلیه­ پژوهش­گران علاقه­‌مند سراسر کشور می­‌توانند متقاضی حضور در این بخش جشنواره باشند.

موضوعات و عناوین بخش مسابقه­ مقالات رادی­ شناسی:

1- روایت­ شناسی در آثار استاد اکبر رادی

2- نشانه‌­شناسی فرهنگی در آثار استاد اکبر رادی

3- بررسی آثار استاد اکبر رادی از دیدگاه نقد تکوینی

4- مفهوم شهر و شهرنشینی در آثار استاد اکبر رادی

5- تک آوایی یا چند آوایی در نقد آثار استاد اکبر رادی

6- ره­یافت‌­ها و الگوها در دراماتورژی آثار استاد اکبر رادی

7- شیوه­‌های کارگردانی نمایش­نامه ‌های استاد اکبر رادی

8- افق­‌های تفسیر آثار استاد اکبر رادی از دیدگاه نقد هرمنوتیکی

9- گرته­‌برداری­، اقتباس و برداشت آزاد از آثار استاد اکبر رادی

10- آشنایی‌­زدایی در شخصیت و روایت در آثار استاد اکبر رادی

11- سبک زندگی ایرانی و تحولات اجتماعی در آثار استاد اکبر رادی

12- بررسی تطبیقی نمایش­نامه‌های استاد اکبر رادی با آثار ادبیات نمایشی جهان

شرایط و مقررات:

بخش رقابتی مقالات رادی­‌شناسی­، صرفاً اختصاص به آثار استاد اکبر رادی دارد.

پذیرش آثار در این بخش با توجه به اهداف جشنواره و موضوعات و عناوین ذکر شده در این فراخوان به سطح علمی، کیفیت ، تازگی و جذابیت طرح مقاله پژوهشی بستگی تام دارد.

مقالات منتخب هیئت داوران این بخش، برای ارائه در سمینار و نیز انتشار در کتاب راد­ی ­شناسی شش معرفی خواهندشد.

در این بخش رقابتی مقالاتی که تا به حال در هیچ یک از مسابقات پژوهشی، سمینارها و همایش­‌های علمی و جشنواره­‌های دیگر شرکت نکرده باشند یا در نشریات و رسانه­‌های مکتوب منتشر نشده باشند، مورد پذیرش دبیرخانه­ این جشنواره قرار می­‌گیرند.

چنان­چه در هر مرحله‌ای از انتخاب آثار، مغایرتی با بندهای پیش گفته شده اثبات شود، دبیرخانه­ این جشنواره، مقاله­ متقاضی این بخش را از رقابت در این بخش حذف خواهدکرد.

مقاله­ برگزیده­­ این بخش در آیین پایانی این جشنواره از سوی هیئت داوران معرفی خواهدشد. جوایز این بخش شامل نشان استاد اکبر رادی، دیپلم افتخار و جایزه نقدی است.

اصل و چکیده­ مقالات برگزیده پس از ارائه در سیمنار رادی ­شناسی پس از تأیید نهایی هیئت داوران این بخش در جلد ششم کتاب رادی‌شناسی منتشر خواهدشد.

مدارک مورد نیاز:

* ارسال سه نسخه از چکیده و اصل مقاله­ پژوهشی  به نشانی دبیرخانه­ جشنواره و ارسال چکیده و اصل مقاله­ پژوهشی  در قالب فایل Word به نشانی الکترونیکی  bonyaderadi@gmail.com

* ارسال یک قطعه عکس پژوهش­گر به صورت فایل JPEG  و خلاصه سوابق وی حد اکثر در 100 کلمه در فایل Word

* تکمیل فرم تقاضای حضور در جشنواره

گاه‌­شمار:

تاریخ آخرین مهلت دریافت چکیده­ مقالات رادی­شناسی: 19 آبان ماه 1397

تاریخ دریافت اصل مقالات رادی­ شناسی: 30 آذرماه 1397

تاریخ برگزاری سمینار رادی­ شناسی: 23 دی ماه 1397

پلاس (+): مسابقه­ کاریکاتور با عنوان لبخند با شکوه آقای رادی

تجربه قرار گرفتن بخش به علاوه­ این جشنواره با عنوان مسابقه­ کاریکاتور در ساختار نخستین دوره­ی آن، اهمیت هنرهای دیگر را برای فعالیت بینا فرهنگی را در این دوره­ جشنواره نشان می‌دهد. این بخش در نخستین دوره­ این جشنواره به صورت رقابتی برگزار می­‌شود. برگزاری بخش رقابتی کاریکاتور، جایگاه کاریکاتوریست را برای هنرمندان این عرصه و نیز هنرمندان تئاتر نشان خواهد داد و بر ارزش­‌گذاری این هنر تأکید خواهدکرد. در نخستین دوره جشنواره تئاتر استاد اکبر رادی نیز به منظور ارتقا و شناخت بهتر و بیش­تر هنر کاریکاتور و رابطه­ آن با تئاتر  و نمایش­نامه به محک بیش­تری گذاشته خواهدشد.

* شرایط شرکت و گاه‌­شمار این بخش متعاقباً از سوی دبیرخانه­ این بخش اعلام  و منتشرخواهدشد.

نمایشگاه عکس و اسناد تصویری آثار استاد اکبر رادی

برگزاری نمایشگاه عکس، پوستر، طراحی و اسناد تصویری در نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی، ضرورت حضور این بخش را در این جشنواره نشان می­‌دهد. این بخش در این دوره از جشنواره به صورت غیر رقابتی برگزار می‌شود. برگزاری بخش غیر رقابتی نمایشگاه عکس، پوستر، طراحی و اسناد تصویری آثار استاد اکبر رادی هم آثار خلق شده در ارتباط با آثار، اندیشه‌­ها و شخصیت استاد اکبر رادی را گردهم می‌­آورد و هم موجبات آشنایی نسل امروز را با هنرمندان این عرصه فراهم می‌­سازد. در بخش عکاسی، طراحی، گرافیک و اسناد تصویری کلیه عکاسانی که از شخصیت یا آثار استاد اکبر رادی عکاسی کرده‌­اند یا از آثار صحنه­‌ای و نمایش­نامه‌خوانی این هنرمند پوستر، بروشور و طرح جلد نمایش­نامه یا کتاب‌­هایی در مورد آثار و اندیشه­‌های استاد اکبر رادی طراحی کرده‌­اند، می‌­توانند بر اساس شرایط و مقررات این بخش غیر رقابتی در نخستین دوره­ جشنواره تئاتر اکبر رادی شرکت کنند.

شرایط و مقررات:

 شرکت در این بخش برای تمامی هنرمندان آزاد است.

آثار ارسالی می‌بایست مربوط به آثار و شخصیت استاد اکبر رادی باشد.

در این بخش غیر رقابتی، هر شرکت‌کننده مجاز است تا 10 اثر ارسال کند.

آثار ارسالی محدودیت تاریخی ندارد. شرکت­‌کنندگان می‌­توانند اثر یا آثار مرتبط با شخصیت و آثار استاد اکبر رادی را که مربوط به سال­‌های گذشته باشد، ارسال کنند.

تمامی آثار ارسالی باید با موازین و مقررات جشنواره مطابقت داشته باشند.

آثاری که به بخش نمایشگاه اسناد تصویری این جشنواره راه پیدا نکنند، در بنیاد استاد اکبر رادی آرشیو می‌­شود تا پس از تأسیس موزه­ آثار استاد اکبر رادی با ذکر نام خالق اثر در آن­جا نگهداری شود.

در این بخش غیر رقابتی، هر عکس یا سندی حتماً باید دارای دو خط توضیحات (کپشن) باشد و ترجیحاً عکس‌های  ارسالی با محتوای متن نمایش‌نامه و شخصیت‌­های شناخته‌­شده آثار استاد اکبر رادی مرتبط باشد.

تصاویر و اسناد مرتبط با استاد اکبر رادی شامل پرتره‌­نگاری و در این بخش غیر رقابتی عکاسان و طراحان می­‌توانند آثار خود را که به شرح ذیل مرتبط با آثار و برنامه‌­های مربوط به استاد اکبر رادی است، به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند:

مستندنگاری: تمرین و پشت صحنه­ نمایش‌­ها، مراسم و نشست­‌های گوناگون، سخنرانی‌­ها­، نکوداشت‌­ها، جشنواره‌ها، نمایش­نامه‌خوانی­ها و ...

عکاسی از تئاترها یا نمایش­نامه‌خوانی‌­هایی که از نمایش­نامه‌­های استاد اکبر رادی به روی صحنه رفته­‌اند یا نمایش­نامه‌خوانی شده‌­اند.

مدارک مورد نیاز:

* ارسال آثار با قابلیت چاپ (قطع اثر اورجینال) ، رزولیشن 300 و فرمت jpg به نشانی الکترونیکی  bonyaderadi@gmail.com

* ارسال بیوگرافی عکاس یا طراح حد اکثر در 100 کلمه در فایل Word و یک قطعه عکس وی به صورت فایل JPEG به نشانی پست الکنرونیکی bonyaderadi@gmail.com

* تکمیل فرم تقاضای حضور در جشنواره

گاه‌­شمار:

آخرین مهلت دریافت آثار بخش نمایشگاه عکس و اسناد تصویری استاد اکبر رادی: 15 آذرماه 1397

زمان برپایی نمایشگاه عکس، پوستر و اسناد تصویری استاد اکبر رادی : 18 تا 28 دی ماه 1397

شرایط و مقررات عمومی نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی:

شرایط امکاناتی فنی مورد نیاز گروه‌­های نمایشی و نمایش­نامه­‌خوانی به لحاظ سالن و تجهیزات فنی مربوط به اجرا بر اساس دارابودن امکانات فنی سالن اجرا خواهدبود که از سوی دبیرخانه­ این جشنواره اعلام خواهدشد. در غیر این صورت امکانات مورد نیاز هر نمایش یا نمایش­نامه‌خوانی منتخب جشنواره برعهده­ گروه‌­های شرکت­‌کننده خواهدبود.

ستاد برگزاری جشنواره مسئولیتی در قبال ساخت و ساز دکور، دوخت لباس، چاپ تبلیغات نمایش‌­ها و اسکان گروه‌­های نمایشی ندارد.

هیچ یک از مدارک، عکس‌­ها، پوسترها، اسناد تصویری، کاریکاتورها، نمایش‌نامه‌­ها و فیلم‌­های ارسال شده (اعم از پذیرفته شده و پذیرفته نشده) به این جشنواره مسترد نخواهد شد.

تصمیم­‌گیری در خصوص موارد پیش­‌بینی‌­نشده در فراخوان بر عهده­ شورای سیاست­گذاری، ستاد برگزاری جشنواره و حسب سیاست­‌های اداری و مقررات جاری خواهدبود.

دبیرخانه­ این جشنواره در مقابل ارسال نامناسب آثار و مدارک توسط متقاضیان حضور در جشنواره و آسیب‌دیدگی در مسیر ارسال هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

برگزارکننده مجاز است از آثار منتخب در امور نمایشگاهی، انتشاراتی، اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی (محیطی، فضای مجازی و رسانه‌ای) در زمان برگزاری نمایشگاه، جشنواره و پس از آن استفاده کند.

دبیرخانه­ این جشنواره موظف است دریافت اثر را به متقاضی اعلام کند. در صورت عدم اعلام دریافت اثر از سوی برگزارکننده پس از 72 ساعت، به معنی عدم وصول است و باید مجداً آثار متقاضی ارسال شود.

عکس‌­های متقاضیان شرکت در جشنواره که به صورت فایل  JPEG است، باید فاقد آرم، لوگو، عنوان عکس و نام عکاس بر روی عکس باشند.

آیین پایانی جشنواره:

براساس برنامه‌­ریزی­‌های انجام شده، پس از داوری آثار توسط هیئ‌ت­های داوریِ جداگانه در بخش‌­های رقابتی (مونولوگ، نمایش­نامه‌نویسی، نمایش‌نامخ‌خوانی، مقالات رادی­ شناسی و کاریکاتور) ، آیین پایانی نخستین دوره­ جشنواره­ تئاتر اکبر رادی در 28 دی ماه سال جاری با حضور هنرمندان تئاتر، خانواد­ه فر‌هنگ و هنر و نمایندگان رسانه‌ جمعی برگزار‌ خواهدشد.

نشانی و راه­­‌های ارتباطی با جشنواره:

نشانی پست الکترونیکی دبیرخانه: bonyaderadi@gmail.com

نشانی دبیرخانه: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، خیابان جلفا، فرهنگسرای ارسباران،  طبقه دوم، دبیرخانه­ نخستین دوره­ جشنواره تئاتر اکبر رادی

تلفن: 20-22872818 -  داخلی: 110 – 09199839405

فرم تقاضای شرکت در نخستین دوره جشنواره­ی تئاتر  اکبر رادی

نام نمایش / نمایش­نامه / نمایش­نامه خوانی / مقالات رادی­شناسی /  عکس / پوستر /  کاریکاتور / اسناد تصویری :

نام هنرمند:

تاریخ و محل تولد:

 میزان تحصیلات:

نشانی الکترونیکی:

نشانی منزل یا محل کار:

تلفن همراه :

تلفن ثابت :

این­جانب ..................................... متقاضی شرکت در بخش مونولوگ  ...........  / نمایش­نامه نویسی .......... / نمایش­نامه خوانی   ..............    /   مقالات رادی شناسی   ............  / کاریکاتور  ........... / عکس  ......... / پوستر  ............   /  اسناد تصویری آثار استاد اکبر رادی   ............   نخستین دوره­ی جشنواره تئاتر اکبر رادی با اطلاع از مفاد و شرایط فراخوان آن و با ارسال مدارک لازم ، تقاضای خود را برای شرکت در این جشنواره اعلام می­دارم و نسبت به مقررات آن متعهد می­شوم.

نام و نام خانوادگی :                                         تاریخ :                             امضاء :