به گزارش هنرآنلاین، در جریان تمرین‌های نمایش "کمدی الهی؛ جلد برزخ" تازه‌ترین اثر ابراهیم پشت‌کوهی،که از آغاز مهر در سالن استاد ناظرزاده‌کرمانی تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود، امین میری و اما تورمن به گروه بازیگران اضافه شدند. این نمایش با اقتباسی آزاد از "کمدی الهی"، اثر سترگ دانته، شکل گرفته است.

امین میری، از کارگردانان و بازیگران شناخته‌شده عرصه تئاتر و سینما، پیش از این اجرا و بازی در نمایش‌هایی مثل "شلتر"، "ابوبکر محمدی، فاطمه محمدی" و "آبی مایل به صورتی" و فیلم‌های "کوچه بی‌نام"، "عصبانی نیستم"، "آینه‌های روبه‌رو" و "بادیگارد" را بر عهده داشته است. همچنین "اما تورمن"، ‌بازیگر مطرح و موفق آمریکایی است که با فیلم‌هایی مشهوری نظیر "بتمن و رابین"،"بیل را بکش 1 و 2" و "داستان عامه‌پسند" در عرصه جهانی شناخته شده و در نمایش "کمدی الهی؛ جلد برزخ" به صورت ویدیو حضور خواهد داشت.

در حال حاضر، امین میری،‌ مجید کشاورز، بهنام پانیزه و اما تورمن، بازیگران "کمدی الهی؛ جلد برزخ" هستند.

دیگر عوامل این اجرا عبارتند از: گاتا عابدی (مشاور شخصیت‌شناسی آرکی‌تایپی)، حسن جودکی (مجری طرح)، الهه برادران (دستیار و برنامه‌ریز)، مرجان پورمحمودی (منشی صحنه)، ابراهیم پشت‌کوهی (طراح صحنه و نور)، مقدی شاهمیریان (طراح لباس)، بهرنگ عباس‌پور (آهنگساز)، فرآواز فروردین (خواننده)، الهه حاجی‌زاده و احمدرضا حجارزاده (مدیر روابط‌عمومی و امور رسانه)، ساناز دریایی (عکاس و طراح پوستر).

ابراهیم پشت‌کوهی پیش از این نمایش "کمدی الهی؛ جلد دوزخ" را در سالن موزیکاتئاتر باکو (آذربایجان) روی صحنه برده بود.