به گزارش هنرآنلاین به نقل از ستاد خبری هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که در نخستین روز جشنواره با حضور در مجموعه فرهنگی گردشگری عباس آباد در شادپیمایی جشنواره نمایش عروسکی، حضور داشت، شب گذشته 6 شهریور ماه نیز با همراهی سید مجتبی حسینی معاون هنری وزارت ارشاد و شهرام کرمی مدیر اداره کل هنرهای نمایشی و در آخرین روز اجرای نمایش‌ها، بار دیگر به این جشنواره آمد و به تماشای نمایش "دزد لالایی‌ها" نشست.

او ابتدا در دیداری دوستانه با مرضیه برومند دبیر هفدهمین جشنواره نمایش عروسکی به گفتگو پرداخت و برومند به نمایندگی از هنرمندان نمایش عروسکی، دغدغه‌های مهمی را که در این حوزه وجود دارد، با وزیر مطرح کرد.

در ادامه، سید عباس صالحی با همراهی سید مجتبی حسینی و شهرام کرمی به تالار قشقایی تئاتر شهر رفت و به تماشای نمایش "دزد لالایی‌ها" نشست.

این نمایش به کارگردانی سید آرش شریف‌زاده و به عنوان کاری برای گروه سنی کودک روی صحنه رفت و بعد از اجرای آن، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تلاش‌های گروه اجرایی قدردانی کرد و با آنان عکس یادگاری گرفت.

شریف‌زاده، کارگردان این نمایش نیز از وزیر قدردانی کرد که به تماشای یک کار کودک آمده است و گفت: باعث افتخار است که آقای وزیر به تماشای کار کودک آمده‌اند. جشنواره هفدهم نمایش عروسکی یک جشنواره خیلی خاص بود و امیدوارم این جشنواره از حالت دو سالانه به جشنواره‌ای سالانه تبدیل شود و به بهانه این اتفاق، بیشتر شاهد اجرای نمایش‌های کودک هم باشیم و مردم بیشتر با تئاتر کودک آشنا شوند. 

نمایش "دزد لالایی‌ها" برای گروه سنی کودک روی صحنه رفت و کودکان حاضر در سالن با این نمایش ارتباط خوبی برقرار کردند. همچنین در میان تماشاگران این نمایش، کریستف رضاعی آهنگساز نیز حضور داشت که به همراه دو دختر کودک خود به تماشای این نمایش نشسته بود.

از دیگر نکات جالب توجه در اجرای این نمایش، بازی خوب یک دختربچه بود که توجه مخاطبان را به خود جلب کرد. 

مراسم اختتامیه هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران ـ مبارک امشب 7 شهریور ماه برگزار می‌شود.