به گزارش هنرآنلاین، چهارمین جشنواره "تئاتر باران" از تاریخ 10 شهریور ماه سال جاری به مدت هفت روز در تئاتر باران برگزار خواهد شد.

هانیه توسلی، ستاره اسکندری، نسیم ادبی، ساناز بیان و مهدی مشهور به عنوان هیئت داوران بخش صحنه‌ای چهارمین جشنواره "تئاتر باران" برگزیده شدند و مسئولیت قضاوت 7 اثر نمایشی را از بین 70 نمایش ارائه شده به دبیرخانه جشنواره بر عهده خواهند داشت.

رضا بهاروند چهارمین جشنواره "تئاتر باران" با اعلام این خبر افزود: چهارمین جشنواره "تئاتر باران" از تاریخ 10 شهریور تا 17 شهریورماه سال جاری در تئاتر باران برگزار خواهد شد و براساس قوانین و مقررات، هئیت داوری 2 نمایش برگزیده را معرفی خواهند کرد.

پیش از این مهدی مشهور، مهران رنجبر و مهدی شجاعی، مسئولیت انتخاب و بازبینی آثار صحنه‌ای متقاضی حضور در  جشنواره تئاتر باران را بر عهده داشتند.

چهارمین جشنواره تئاتر باران با عنوان"جشنواره فغر" از تاریخ 10 شهریور ماه سال جاری، در دو بخش اجرای صحنه‌‌ای و نمایشنامه‌خوانی و به دبیری رضا بهاروند برگزار می‌شود.

لازم به ذکرست که تئاتر باران به منظور تشویق و حمایت از آموزش تئاتر و پشتیبانی و معرفی نسل جوان و فعال، اقدام به برگزاری جشنواره آموزشگاه‌های سینمایی و هنرهای نمایشی از میان هنرجویان و فارغ‌التحصیلان آموزشگاه‌های سینمایی و هنرهای نمایشی می‌کند.

خانه فرهنگ و هنر مانا، سایت تیوال، گروه تئاترون، نشر افراز، نشر نودا،آموزشگا خانه تئاتر البرزحامیان این دوره از جشنواره هستند.