به گزارش هنرآنلاین، به دلیل استقبال گسترده هنرمندان و هنردوستان، مهلت ثبت نام و شرکت در "اولین جشنواره نمایشنامه نویسی  تئاتر خیابانی در حوزه فرهنگ شهروندی" تا 18 مرداد تمدید شد.

لازم به ذکر است موضوعات این جشنواره ترافیک، سرعت غیرمجاز، رعایت حق تقدم، حرکت بین خطوط، استفاده از حمل‌ونقل عمومی، رعایت نکات ایمنی در موتورسواری و حقوق متقابل عابرین پیاده و رانندگان هست.

شرایط شرکت در این جشنواره به این صورت است که هر نویسنده فقط می‌تواند حداکثر با دو اثر در این جشنواره شرکت کند، متون نباید در هیچ جشنواره یا اجرای عمومی دیگری شرکت داده شده باشند و متون باید در مهلت فراخوان به صورت فایل word روی لوح فشرده به همراه چهار نسخه پرینت اثر به دبیرخانه ارسال شود.

جوایز این جشنواره، ده میلیون ریال برای هر یک از ۶ اثر برگزیده اول به همراه دیپلم افتخار و تندیس جشنواره، هفت میلیون ریال برای هر یک از ۶ اثر برگزیده دوم به همراه لوح تقدیر و پنج میلیون ریال برای هر یک از ۶ اثر برگزیده سوم به همراه لوح تقدیر هستند.

مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار تا 18 مردادماه ۱۳۹۷ است و اختتامیه و اعلام آثار برتر در تاریخ  ۹۷/۵/۳۱ همزمان با عید سعید قربان برگزار می‌شود.

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.etefaq.org مراجعه کنید و یا با شماره تماس 37429200 051 داخلی 276، 277 و 278 دبیرخانه فرهنگ شهروندی تماس حاصل کنید.