به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، نمایش "فصل شکار بادبادک ها" به نویسندگی جلال تهرانی و کارگردانی شاهین صادقیان اجراهای خود را از تاریخ 26 تیرماه در سالن شماره 1 پردیس تئاتر شهرزاد آغاز کرد. این نمایش با بازی متین ستوده؛ هرشب ساعت 20 اجرا خواهد شد.

نمایش "آفتابکاران و سایر کشاورزان سرزمین شرق میانه" به کارگردانی پویا پیرحسینلو عنوان نمایش تازه دیگری است که از تاریخ 26 تیرماه در سالن شماره 1 پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفت، این نمایش در جشنواره سی و چهارم فجر توانست جایزه بهترین متن را دریافت کند و برنده تندیس بهترین بازیگر مرد از پنجمین جشنواره شهر است. امیرعباس توفیقی، آرمین بشرویه، ندا جبرائیلی، امیر عباسیان، مرضیه سهراب،‌ نفیسه زارع، پژمان یاوری و حامد جعفری‌کیا بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند، نمایش "آفتابکاران و سایر کشاورزان سرزمین شرق میانه" هر شب ساعت 18 در سالن شماره 1 پردیس تئاتر شهرزاد اجرا خواهد شد.

همچنین از سوی دیگر، نمایش "فلیک" به کارگردان محمد حسن معجونی که اجراهای خود را از 19 تیرماه در سالن شماره 2 پردیس تئاتر شهرزاد آغاز خواهد کرد، در روزهای پایانی هفته جاری 28 و 29 تیر در دو سانس 19:30 و 21:30 روی صحنه خواهد رفت. نوید محمدزاده، ستاره پسیانی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

پیش فروش اینترنتی بلیت‌های نمایش "روزهای بی باران" به کارگردانی امین بهروزی از تاریخ 26 تیرماه در سایت های اینترنتی مرتبط آغاز شده است و علاقهمندان می‌توانند با مراجعه به سایت، بلیت های این نمایش را خریداری کنند.

گفتنی است؛ نمایش "آمیز قلمدون" که بر اساس نمایشنامه معروف زنده یاد اکبر رادی به کارگردانی هادی مرزبان روی صحنه رفته، قرار است به زودی در سالن شماره 3 پردیس تئاتر شهرزاد اجرا شود، ایرج راد و فرزانه کابلی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند. "آمیز قلمدون" تازه‌ترین اثر هادی مرزبان بعد از نمایش پرمخاطب "بنگاه تئاترال" در پردیس تئاتر شهرزاد خواهد بود.

نمایش "هاراگیری" به کارگردانی افشین واعظی عنوان تازه‌ترین نمایشی است که هر شب ساعت 19 در سالن شماره 3 شهرزاد روی صحنه می‌رود. مهسا اکبرى، امید رضایى، سعید عظیمى، محمدرضا علیپور، مهسا غلامى، محمدرضا فوج، حامد مقدسى و امید ملانوروزى دراین نمایش در مقام بازیگر به ایفای نقش می‌پردازند.

اجراهای نمایش "یک دقیقه و سیزده ثانیه" به کارگردانی شهرام گیل آبادی، "دلاکها" به کارگردانی شهرام عبدلی، "رومرز" به کاگردانی فریماه مسگرنیا، به دلیل استقبال مخاطبان ادامه دارد تا دهم مردادماه تمدید شده است.

اجراخوانی "داستان خرس های پاندا" از دیگر برنامه های پردیس تئاتر شهرزاد در هفته آخر تیرماه خواهد بود که کارگردانی آن بر عهده لیلا بوشهری است. این اجرا در تاریخ 30 تیرماه ساعت 21:30 روی صحنه خواهد رفت.

همچنین دور جدید اجراهای نمایش کودک "گروفالو" که برگزیده چندجشنواره جهانی است در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز شده و این نمایش هر روز ساعت 17:30 در سالن شماره 3 اجرا می‌شود.

اجراخوانی و موسیقی ارکسترال "در مضرات دخانیات" عنوان برنامه تازه‌ای است که در قالب یک کنسرت نمایش در روز 30 تیرماه ساعت 18 در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت. این گروه پیش از این کنسرت نمایش پرگنت در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه بردند.