به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان اصفهان، این کارگاه در 14 جلسه و در روزهای جمعه از 5 مرداد 97 آغاز خواهد شد، علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این کارگاه می‌توانند تا روز چهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷ به خانه هنرمندان مراجعه کنند.

پس از ثبت‌نام هنرجویان می‌توانند در روز جمعه ۲۲ تیر ۹۷ جهت مصاحبه حضوری به خانه هنرمندان اصفهان واقع در خیابان آبشار اول مراجعه کنند. ثبت نام نهایی و اعلام اسامی پذیرفته شدگان در روز جمعه  ۲۹ تیرماه انجام خواهد شد.

ثبت‌نام برای این کارگاه محدود خواهد بود، کارگاه آموزشی نمایشنامه‌نویسی با هدف شناسایی علاقمندان به ادبیات نمایشی و تلاش برای راهنمایی و تشویق آنان جهت خلق متن مناسب نمایش، ایجاد بستر رشد و ارتقا آثار مکتوب نمایشی نویسندگان جوان، ایجاد زمینه‌ای جهت تمرین و تجربه نوشتاری همراه با کسب اطلاعات تئوری درخصوص نمایشنامه‌نویسی، تأمین نیاز گروه‌های نمایشی به متون جدید با رویکردهای تازه برگزار خواهد شد.

گفتنی است، علاقه‌مندان به حضور در این کارگاه می‌توانند جهت ثبت‌نام به خانه هنرمندان مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36624300 تماس حاصل کنند.