به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی تئاتر باران، طی حکمی از سوی مدیریت تئاتر باران، رضا بهاروند نویسنده و کارگردان تئاتر به عنوان دبیر چهارمین هفته تئاتر باران منصوب شد.

چهارمین هفته تئاتر باران؛ به منظور تشویق به آموزش تئاتر و حمایت از نسل جوان، با شرکت هنرجویان و فارغ‌التحصیلان آموزشگاه‌های سینمایی و هنرهای نمایشی برگزار می شود.

در متن این حکم آمده است:

"نظر به تجربه و تخصص شما، به موجب این حکم به عنوان دبیر چهارمین هفته تئاتر باران منصوب مى‌شوید. امید که با تکیه بر لطف و مهر پروردگار در این مسئولیت  پیروز و سربلند باشید."

رضا بهاروند کارگردان موفق نسل جوان تئاتر، براى رادیو- تئاتر "جن بچه در حجله عریان" از سى و دومین جشنواره بین المللى فجر برنده تندیس کارگردانى شد. بهاروند نمایش "وقت ناهار" را در تماشاخانه استاد سمندریان اجرا کرد این اثر نمایشی در بخش بین‌الملل هجدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی جوایز کارگردانی، طراحی صحنه و بازیگری را دریافت کرده است. سال گذشته نیز نمایش "سماعی زاده" به نویسندگی و کارگردانی بهاروند در تئاتر باران روی صحنه رفت که با استقبال مخاطبان تئاتر همراه بود. در سال جارى نیز یکى از نویسندگان نمایش "زهر ماری" بود.

لازم به ذکرست؛ نخستین هفته تئاتر باران به دانشجویان دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اختصاص داشت که در دی ماه۱۳۹۴ برگزار شد، دومین هفته تئاتر باران اردیبهشت ۱۳۹۵ بود که به دانشجویان پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران می‌پرداخت و سومین دوره این رویداد هفته تئاتر آموزشگاه‌های سینمایی و نمایشی باران نام داشت و مرداد ماه ۹۵ برگزار شد.