به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، نمایش "فلیک" عنوان تازه‌ترین اثر محمد حسن معجونی است که از تاریخ 19 تیرماه در سالن شماره 2 پردیس تئاتر شهرزاد در ساعت 19:30 اجراهای خود را آغاز می‌کند، این دومین حضور محمد حسن معجونی و گروه تئاتر لیو در پردیس تئاتر شهرزاد خواهد بود. 

نوید محمد زاده، ستاره پسیانی، حسین حسینیان و برنا انصاری بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند، نمایش "فلیک" قرار است که بعد از چند اجرای اول، در دو سانس روی صحنه برود. 

نمایش "یک دقیقه و سیزده ثانیه" به کارگردانی شهرام گیل آبادی که اجراهای خود را از تاریخ 31 خردادماه سال جاری آغاز کرد و تاکنون با استقبال ویژه مخاطبان مواجه شده است هرشب  ساعت 21 در سالن شماره 1 پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت. 

پانته آ بهرام، سیما تیرانداز و لادن مستوفی بازیگران این اثر نمایشی هستند که به معضل اجتماعی وضعیت کارتن خواب‌ها می‌پردازد. 

از سوی دیگر نمایش "آفتابکاران و سایر کشاورزان خاور نزدیک" به کارگردانی پویا پیرحسینلو  از تاریخ 24 تیرماه هر روز ساعت 18 در سالن شماره یک این مجموعه اجراهای خود را آغاز خواهد کرد. بازیگران این نمایش از میان اهالی تئاتر انتخاب شده‌اند.  

همچنین نمایش "فصل شکار بادبادک ها" به نویسندگی جلال تهرانی و کارگردانی شاهین صادقیان از 25 تیرماه هر شب ساعت 20 در سالن شماره یک پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود. متین ستوده تنها بازیگر این اثر نمایشی است.

نمایش شاد و موزیکال "دلاکها" به نویسندگی فرهاد نقد علی و کارگردانی شهرام عبدلی از 3 تیرماه در سالن شماره 3 پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفت و تا پایان تیرماه اجرا خواهد شد. 

بهرام ابراهیمی، شهرام عبدلی، عمار تفتی و .... بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند. 

گفتنی است؛ در راستای سیاستهای حمایتی مدیریت پردیس تئاتر شهرزاد از جوانان، در سالن شماره 3 این مجموعه، نمایش "آپارتاید" به کارگردانی نگین ضیایی که اجراهای خود را از 6 تیرماه آغاز کرد، تا 22 تیرماه هر شب ساعت 19:30 اجرا خواهد شد. نمایش "رومرز" به کارگردانی فریماه مسگرنیا، از تاریخ 19 تیرماه اجراهای خود را در سالن شماره 3 این مجموعه آغاز خواهد کرد و این اثر نمایشی هر شب ساعت 20:30 اجرا خواهد شد.

همچنین از سوی دیگر، نمایش "هاراگیری" به کارگردانی افشین واعظی از 24 تیرماه اجراهای خود را در سالن شماره 3 آغاز خواهد کرد. 

لازم به ذکر است، نخستین جشنواره تئاتر شهرزاد از تاریخ 20 تا 24 تیرماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد، پیش خرید بلیت‌های این جشنواره به زودی آغاز خواهد شد که اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه برگزاری از طریق رسانه‌ها و سایت پردیس تئاتر شهرزاد به آدرس http://theatreshahrzad.com/  منتشر خواهد شد.