به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر، دکتر شهرام گیل آبادی به دعوت اعضاء هیئت مدیره خانه تئاتر، در جلسه فوق‌العاده شنبه هیئت مدیره حضور پیدا کرد و به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود در خصوص تشکل‌های خانه تئاتر پرداخت.

سپس اعضاء هیئت مدیره نظرات خود را در خصوص مدیرعامل خانه تئاتر بیان کردند. در ادامه برای انتخاب شهرام گیل آبادی رای‌گیری مخفی برگزار شد و اعضاء به اتفاق آراء با حضور ایشان موافقت کردند.

ادامه مذاکرات امروز صبح در محل عمارت جدید طبق ماموریت هیت مدیره در جلسه‌ای که با حضور آقایان ایرج راد و اصغر همت برگزار شد، شهرام گیل آبادی پس از توافقات تکمیلی و تعیین دستمزد، کلیه حقوق خود را به حساب کمک به هنرمندان تئاتر در خانه تئاتر اهداء کرد.

 گفتنی است، دکتر شهرام گیل آبادی مدرس و کارگردان تئاتر از جمله مدیران فرهنگی نام آشنا در عرصه فرهنگ و هنر کشور است. وی متولد 1351 در خرم آباد و دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس کارگردانی از دانشگاه هنر و دکترای پژوهش هنر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و در حال حاضر هیئت علمی دانشگاه است.

گیل‌آبادی پیش از این در مناصب بسیاری همچون، رئیس مرکز هنرهای نمایشی و مدیر رادیو نمایش، مدیر شبکه‌های رادیویی تهران و جوان، مدیرکل نمایندگی‌های خارجی صداوسیما، معاون اطلاع‌رسانی و پژوهش مجمع تشخیص مصلحت نظام، معاون ارتباطات وامور بین‌الملل شهرداری تهران، عضو هیئت مدیره سازمان فرهنگی- هنری شهرداری تهران و نایب رییس هیت مدیره موسسه مطبوعاتی همشهری و...حضور داشته است.