به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه افرا مانا، در دوازدهمین نشست نقد صحنه، تئاتر "شیطونی" نوشته و کارگردانی مهدی کوشکی ساعت 18 روز شنبه نهم تیرماه ۹۷ در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، در این نشست نقد صحنه میلاد نیک آبادی (منتقد و کارگردان تئاتر) و بهزاد صدیقی (نمایش‌نامه‌نویس و دبیر نشست‌های نقد صحنه)، مهدی کوشکی (نویسنده، بازیگر و کارگردان تئاتر) به همراه شهروز دل افکار (بازیگر) درباره این اثر گفت‌وگو خواهندکرد.

این‌ گزارش در ادامه می‌افزاید: نمایش "شیطونی" که از 7 فرودین ماه ۹۷ با بازی حسین برفینژاد، الهام جدی، شهروز دل افکار، مهدی کوشکی و دریا یاسری به روی صحنه رفته، تا 16 تیر ماه سال جاری در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود.

یادآور می‌شود سلسله نشست‌های نقد صحنه توسط باشگاه تئاتر فرهنگ سرای ارسباران با همکاری موسسه افرا مانا با هدف نقد و بررسی نمایش‌های در حال اجرای تهران، هر ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود. 

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند در تاریخ یادشده به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا، فرهنگسرای ارسباران، سالن استاد ذوالفقاری مراجعه کنند یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند.