به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، نخستین جشنواره تئاتر شهرزاد از تاریخ 20 تیرماه سال جاری به مدت چهار روز در پردیس تئاتر شهرزاد برگزار خواهد شد.

نوید محمد زاده (بازیگر سینما و تئاتر)، نادر برهانی مرند (نویسنده و کارگردان) و مسعود دلخواه (استاد دانشگاه و کارگردان تئاتر) به عنوان هئیت داوران نخستین جشنواره تئاتر شهرزاد برگزیده شدند و مسئولیت قضاوت 13 اثر نمایشی را که از بین 250 نمایشنامه ارائه شده به دبیرخانه جشنواره، بر عهده خواهند داشت.

 سید سام بهشتی دبیر نخستین جشنواره تئاتر شهرزاد با اعلام این خبر، افزود: نخستین جشنواره تئاتر شهرزاد از تاریخ 20 تیرماه به مدت چهار روز در  پردیس تئاتر شهرزاد برگزار خواهد شد و بر اساس قوانین و مقررات، هئیت داوری 3 نمایش برگزیده را معرفی خواهند کرد.

پیش از این افسانه ماهیان (نویسنده و کارگردان)، حسن باستانی (پژوهشگر)، سید سام بهشتی (روزنامه نگار و منتقد سینما) و نادر برهانی مرند که به عنوان دبیر سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر فعالیت خود را آغاز کرده است، مسئولیت انتخاب و بازبینی آثار راه‌یافته به نخستین جشنواره تئاتر شهرزاد را بر عهده داشتند.

نخستین "جشنواره تئاتر شهرزاد" از تاریخ 20 تیرماه سال جاری به دبیری سام بهشتی  به مدت چهار روز در تهران برگزار خواهد شد.