به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش "تو مشغول مردنت بودی" به طراحی و کارگردانی مژگان خالقی برای اجرا در سالن قشقایی مجموعه تئاترشهر مراحل تمرینات آماده‌سازی نهایی خود را پشت سر می‌گذارد. این نمایش که نوشته کامران شهلایی است در سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر با کارگردانی خلاق و نگاه متفاوت و پژوهش محور مژگان خالقی اجراهای موفقی را به ثبت رساند و مورد توجه منتقدین و نیز مخاطبان قرار گرفت. این اثر نمایشی با اندکی تغییر در گروه بازیگران خود برای اجرا در اواخر خرداد ماه نود و هفت در مجموعه تئاترشهر آماده می‌شود.

معصومه کریمی از بازیگران با سابقه و نام آشنای تئاتر و تلویزیون و سینما با پیوستن به ترکیب بازیگران قرار است ایفاگر نقش کلیدی این اثر نمایشی باشد. معصومه کریمی برنده جایزه بهترین بازیگر زن از سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاترفجر است. 

بازیگرانی چون: معصومه کریمی، نوید بانی، فاطمه بختیار، فائزه بختیار در این نمایش ایفای نقش میکنند. سایر عوامل نمایش عبارتند از: طراح لباس: سمانه داوودی پارسا، طراح گریم: ماریا حاجیها، دستیاراول کارگردان و برنامه‌ریز: الهه افخمی، مدیر اجرا: لیلا امینی، مدیر روابط عمومی و تبلیغات: خسرو خالقی، مشاور رسانه‌ای: محمد وفایی، عکاس: خسرو خالقی، فهیمه حکمت اندیش، طراح پوستر و بروشور: مازیار قنبری، طراح ماسک: حبیب الله شفیعی، تمرین نگار: سمیه اشتری، منشی صحنه: نرگس معینی و دستیار دوم کارگردان: امیرحسین مسعودی.

"تو مشغول مردنت بودی" از اواخر خرداد تا اواخر تیر ماه هر روز به جز شنبه‌ها در تالار قشقایی تئاترشهر به روی صحنه می‌رود. اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام می‌شود.