به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی کانون نمایش نامه نویسان خانه تئاتر ایران، در این نشست که ساعت ۱۶ روز پنج شنبه سیزدهم اردیبهشت ماه ۹۷ در تالار استاد امیرخانی خانه هنرمندان ایران برگزار می شود، دکتر سعید اسدی (نویسنده، پژوهش گر و‌استاد دانشگاه)، محمود حسینی زاد (نویسنده، مترجم و پژوهش گر) و دکتر قطب الدین صادقی (نمایش نامه نویس، کارگردان و‌استاد دانشگاه) با موضوع نمایش نامه نویسی، فروپاشی متن و ‌گسست فرهنگی به ایراد سخن می پردازند. 

بر اساس این گزارش، در این نشست که با حضور اعضای کانون نمایش نامه نویسان و‌ جامعه نمایش نامه نویسان ایران، هنرمندان تئاتر و نمایندگان رسانه های جمعی در روز یادشده برگزار می شود، خانه تئاتر با همکاری انجمن هنرمندان پیشکسوت از یونس آبسالان، عضو این کانون، قدردانی خواهدکرد.

لازم به یاد آوری است پیش از این در سال های گذشته کانون نمایش نامه نویسان خانه تئاتر ایران به مناسبت هفته گرامیداشت روز جهانی تئاتر نشست ملی نمایش نامه نویسی و حقوق شهروندی، نمایش نامه نویسی و سکوت، نمایش نامه نویسی و امنیت و... برگزار کرده بود. 

علاقه مندان برای شرکت در این نشست می توانند در تاریخ و ساعت یاد شده به نشانی خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، ضلع جنوبی باغ هنر، خانه هنرمندان ایران، تالار استاد امیرخانی خانی مراجعه کنند.