به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره تئاتر دانشگاهی، بخش مناطق (خلیج فارس) بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران از روز گذشته کار خود را آغاز کرده و تا 7 اردیبهشت ماه ادامه خواهد یافت.

"آنشرلی با موهای قرمز" (امیربهاور اکبرپور از دانشگاه شهرکرد)، "دلقک‌های غمگین" (مانلی حسین پور از دانشگاه آزاد تنکابن)، "مردی که مار شد" (مجید درویش نژاد از دانشگاه پیام نور ارومیه)، "سنگی بر گورم" (زیبا دریاسفر از دانشگاه آزاد بندر دیر)، "فراخوان بازیگری" (رضا ذهبی از دانشگاه هنر شیراز)، "چشمش به دشت" (سعید رسولی از دانشگاه دامغان)، "سفارش برای اشتراک ۱۳۸" (ایمان رمضانی از دانشگاه آزاد قوچان)، "ناتان و تبیلت" (هادی محرابی از دانشگاه دامغان) و "غشمار" (ابوالقاسم یزدانی از دانشگاه نبی اکرم تبریز) در این دوره از جشنواره به رقابت می‌پردازند.

در این دوره، داوری بخش مناطق (خلیج فارس) بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی به عهده آقایان کاظم نظری، جهانشیر یاراحمدی، جواد صداقت، محمودرضا رحیمی و امیرحسین حریری است. 

بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، در دو بخش، شامل بخش مناطق از سوم تا هفتم اردیبهشت ۱۳۹۷ در شهر بوشهر و با عنوان "خلیج فارس" و بخش سراسری و بین‌الملل از شانزدهم تا بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۷ در تهران برگزار می‌شود.