به گزارش هنرآنلاین، موسیقى- نمایش "شطّ رنج"، اثر تازه على قمصرى، از ۲۹ فروردین ماه با هم آوایى بهادر صحت، هاله سیفى‌زاده، حسین پیرحیاتى و مارال قمى اجرا می‌شود و سارا رسول‌زاده و حامد شفیع‌خواه در این اثر نمایشی نقش آفرینى خواهند کرد.

شطّ رنج، با رویکردی تمثیلی تلاش دارد تا زوال ارتباط انسانی را به شکلی فلسفی به تصویر بکشد. این اثر نمایشی که به قلم احسان افشاری نگاشته شده است؛ ادبیات، نمایش و موسیقی را در هم می‌آمیزد.

کارگردانى این اثر را على ساسانى نژاد و حامد شفیع خواه بر عهده دارند و موسیقی این مجموعه را على قمصرى (تار)، کامران منتظرى (تمبک)، عسل ملک زاده (کوبه‌اى)، امیرفرهنگ اسکندرى (عود)، اشکان مرادى (کمانچه)، پریسا پیرزاده (آلتو)، فرشاد شیخى(هورن) و نرگس تقى پور (هورن) خواهند نواخت.

از دیگر عوامل می‌توان به علی ساسانی نژاد (طراح صحنه و نور)، لیلا جعفری (مجری طرح و مدیر تولید)، مینا عبدی (مدیر اجرا)، نکیسا ربیعی (دستیار کارگردان و برنامه ریز)، سارا حدادی (مشاور رسانه ای)، ایلیا شمس (تبلیغات مجازی- تئاتربازها)، علی ساسانی نژاد (طراح پوستر و بروشور)، محمدرضا مهربانی و رضا افشاری (ساخت تیزر) اشاره کرد.

کنسرت - نمایش "شطّ رنج" از ۲۹ فروردین ساعت ۱۸:۳۰ در تالار حافظ به روی صحنه می‌رود و بلیت فروشی این اثر از ۲۰ فروردین در سامانه  www.irannamayesh.com آغاز می‌شود.