به گزارش هنرآنلاین، پیش فروش اینترنتی بلیت این اثر نمایشی که قرار است از ۱۵ فروردین ۹۷ در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برود، از پنج‌شنبه ۲۴ اسفند در سایت تیوال آغاز می‌شود.

پیش فروش اینترنتی بلیت "دیابولیک: رومئو و ژولیت" از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۲۴ اسفند در سایت تیوال آغاز می‌شود. مخاطبان و علاقمندان می‌توانند در ۳ روز ابتدایی فروش بلیت، از تخفیف در نظر گرفته شده بهره‌مند شوند.

این اثر نمایشی پیش از این در آذر و دی سال 95 در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه رفت و یکی از پرمخاطب‌ترین آثار این مجموعه تئاتری طی سال‌های گذشته لقب گرفت.

"دیابولیک: رومئو و ژولیت" که توسط محمد چرمشیر و بر اساس اثر ویلیام شکسپیر نوشته شده است، با طراحی و کارگردانی آتیلا پسیانی به صحنه می‌رود.

در این اثر نمایشی، نوید محمدزاده، ستاره پسیانی، بهرام افشاری، خسرو پسیانى، اصغر پیران، نوید جهانزاده، روح‌اله حق‌گوى لسان، ناز شادمان، مهدى صدر، دایانا فتحى، داوود ونداده و فاطمه نقوی به ایفای نقش می‌پردازند.

"دیابولیک: رومئو و ژولیت" توانست لوح تقدیر و تندیس بازیگری زن مسابقه بین‌الملل سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را توسط فاطمه نقوی از آن خود کند و بامداد افشار آهنگساز و طراح صدای این نمایش نیز کاندیدای بهترین طراحی صدا در بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره سی و پنجم تئاتر فجر شد.

عکس از مهرداد متجلی