به گزارش هنرآنلاین؛ "خانه فرهنگ و هنر مانا" با مدیریت ستاره اسکندری که به تازگی افتتاح شده بعد از میزبانی جشنواره تئاتر فجر؛ این روزها با جشنواره تئاتر تجربه برای اجرای دو اثر و حضور داوران برای مشورت در این مکان همراه شده است.

دو نمایش "این یک خیمه نیست" به نویسندگی و کارگردانی سارا شاهرودیان و پرفورمنس " + کو؟!" با طراحی و کارگردانی مجید گنجی تا 17 اسفند در این مجموعه اجرا خواهند داشت.

در نمایش"این یک خیمه نیست" مرشد حجت زینالی و حمید ذکیانی (به عنوان خیمه شب باز) حضور دارند و هر روز ساعت ١٨:٣٠ میزبان علاقمندان خواهند بود. همچنین پرفورمنس " + کو ؟!" با اجراگرانی نظیر هانیه نصیری، احسان صاحب الزمانی، راحله بهرامی، نگار نوراد، طهماسب مهدوی، اسماء اسدی زاده و بنفشه انصاری هر روز ساعت 18:30 در کافه این مجموعه میزبان علاقمندان خواهد بود.

علاقه‌مندان برای دیدن برنامه‌ها و آثار پذیرفته شده در هجدهمین جشنواره تئاتر تجربه، می‌توانند به خیابان وصال شیرازی، نرسیده به بلوار کشاورز، کوچه شاهد، پلاک 6، کافه خانه فرهنگ و هنر مانا مراجعه کنند.

هجدهمین جشنواره تئاتر تجربه از ۷ تا ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ در دانشگاه تهران، مرکز تئاتر مولوی، مجموعه عمارت روبرو و خانه فرهنگ و هنر مانا برگزار خواهد شد.