به گزارش هنرآنلاین، مراسم آغاز اجرای نمایش "برخوانی شکرشکن از تلخ کامی‌های آکل" به نویسندگی و کارگردانی فرهاد مهدی‌پور، روز چهارشنبه 9 اسفندماه جاری ساعت18، با حضور بهمن مفید بازیگر پیشکسوت تئاتر و سینما و ایفاگر نقش خاطره‌برانگیز "کاکا رستم" در فیلم به یادماندنی "داش آکل"، در پلاتو اجرای مجموعه تئاترشهر برگزار می‌شود.

"برخوانی شکرشکن از تلخ‌کامی‌های آکل" با نقش‌آفرینی ساناز روشنی و دنیا مستعلمی، روایتی نمایشی از داستان مشهور  "داش آکل" صادق هدایت است. در این برخوانی طوطی به‌جای مانده از آکل، قصه را برای  تماشاگران و مرجان قوام، روایت می‌کند.

در این اثر نمایشی مجید رحمتی بعنوان بازیگردان، اشکان زیبائیان دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، محیا عباس‌زاده منشی صحنه، وحید ثابت قدم موسیقی، داود کاوند گرافیک و مونا صدر به‌عنوان عکاس، در این اثر نمایشی با مهدی فرهادی‌پور همکاری می‌کنند.

نمایش "برخوانی شکرشکن از تلخ‌کامی‌های آکل" نوشته و کار مهدی فرهادی‌پور، از 9 تا 21 اسفندماه هر روز ساعت 18 در پلاتو اجرا مجموعه تئاترشهر روی صحنه می‌رود.

علاقمندان به تماشای این اثر نمایشی می‌توانند با مراجعه حضوری به گیشه مجموعه تئاترشهر و یا مراجعه به سایت تیوال نسبت به خرید بلیت این اثر اقدام کنند.