به گزارش هنرآنلاین، نمایش "در مه بخوان" به نویسندگی اکبر رادی و کارگردانی مسعود طیبی از 19 بهمن ساعت 20 در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه خواهد رفت.

"در مه بخوان" نمادی از برخوردها و کشمکش‌های انسان‌های متفاوت با دیدگاه‌ها و اندیشه‌های مغایر است که بنا به جبر زندگی در یک مکان جمع شده و زندگی می‌کنند.

این نمایش برشی از زندگی شش معلم از مناطق مختلف کشور است که برای یک دوره 5 ساله خدمت به روستایی دور افتاده در شمال کشور رفته و در خانه معلم ساکن هستند.

محمدرضا آزادفرد، رضا بهرامی، بهروز پناهنده، کهبد تاراج، سهیل ساعی، الهه شه پرست، محمد صادقی، امیر عدل پرور، علیرضا قیدری و بهروز کاظمی در "در مه بخوان" بازی می‌کنند.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به مرتضی برزگرزادگان (دستیار کارگردان)، آناهیتا آذری (منشی صحنه)، علی پویا قاسمی (طراح صحنه)، الهام شعبانی(طراح لباس)، بتسابه نعیمایی (طراح گریم)، مسعود طیبی (موسیقی)، رضا بهرامی (مدیر تولید)، پوریا اصلان (مدیر اجرا)، مهرانگیز قهرمانی (مشاور رسانه‌ای)، آزاده شفیعی(روابط عمومی) و سمیه طیبی (تبلیغات مجازی) اشاره کرد.

نمایش "در مه بخوان" از 19 بهمن تا پایان اسفند ماه همه روزه به جز شنبه‌ها ساعت 20 در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه خواهدرفت.