به گزارش هنرآنلاین، "خط بریل" که پس از اجرا در مجموعه تئاتر شهر از 14 دی در پردیس تئاتر تهران روی صحنه رفته است، درامی کاملاً زنانه است و به معضلات اجتماعی زنان می‌پردازد.

این نمایش با بازی دریا نظری، مهدی شیخوند، علی خونساری و فهیمه گردان روی صحنه رفته و پرویز پورحسینی، سیامک صفری و لوون هفتوان نیز بازیگران ویدئویی‌اش هستند.

این نمایش تا 28 دی هر شب از ساعت 19 در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می‌رود و علاقمندان برای تماشای آن می‌توانند از تیوال بلیت تهیه کنند.

گفتنی است که موسسه خیریه ارتقای کیفیت زندگی ایرانیان (ایلیا) در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز کرده است. این موسسه بر پایه بهبود ارتقای کیفیت زندگی کودکان نیازمند حمایت‌های ویژه نظیر کودکان کار و خیابان و کودکانی که فقر و خشونت خانوادگی را تجربه می‌کنند از طریق تأمین فرصت‌های آموزشی و بهداشتی بنیاد نهاده شده است.

"ایلیا" از بدو تأسیس تاکنون توانسته است بیش از 1000 کودک و همچنین خانواده‌های کودکان نیازمند حمایت‌های ویژه را تحت پوشش و حمایت خود قرار دهد. هدف موسسه تأمین نیازهای اساسی کودکان نیازمند حمایت‌های ویژه از قبیل تغذیه، پوشاک، آموزش، حمایت‌های اجتماعی، مراقبت‌های بهداشتی و از همه مهم‌تر نیازهای عاطفی آنان است تا مجبور به اشتغال در راه‌های نامناسب و غیرتخصصی و ازدواج‌های زودهنگام نشوند و با ترک تحصیل از کسب آگاهی و رشد اجتماعی خود باز نمانند.