به گزارش هنرآنلاین، نمایش "کوسه‌ها" که با نگاهی به تعدادی از فیلم‌های کلاسیک تاریخ سینما نوشته و تمرین شده است، اجراهای خود را از روز 27 آذر در تماشاخانه پالیز آغاز خواهد کرد.

سجاد افشاریان تهیه کننده این نمایش در این باره گفت: نمایشنامه "کوسه ها" نگاه جذاب و دراماتیکی به تعدادی از فیلم‌های تاریخ سینما و همچنین شخصیت‌های حقیقی آن نظیر "گریس کلی" انداخته است. این نمایش برای علاقمندان سینما لذت مضاعفی خواهد داشت. ایده احمد مرادی‌پور به عنوان نویسنده و همچنین کارگردان ایده بسیار جذاب و بکری بود. نمایش "کوسه ها" از نمایش‌های خاصی است که تماشاگرانش را شگفت زده خواهد کرد.

این نمایش در روز ٢٧ آذر در تماشاخانه پالیز توسط على مرادخانى افتتاح مى‌شود و در روز نخست  با حضور میهمانانى همچون بهمن فرمان آرا، لوریس چکناواریان؛ دکتر على جنتى؛ علیرضا تابش؛ احمد مسجد جامعى و مهندس مرتضى کاظمى اجراهاى خود را در تماشاخانه پالیز آغاز مى‌کند. "کوسه ها" نمایش متفاوتی از احمد مرادى‌پور و سجاد افشاریان است که در این نمایش میلاد اردوبادى، صبا حجت، باران مهدى بیرق‌دار و سپیده گلچین به عنوان بازیگر حضور دارند. نمایش "کوسه ها" از تاریخ 27 آذر تا 27 دی ماه هر روز به جز شنبه‌ها ساعت 18 در تماشاخانه پالیز به روی صحنه است. خرید بلیت نمایش از طریق سایت تیوال امکان‌پذیر است.