به گزارش هنرآنلاین، علی مرادخانی معاون هنری وزیر ارشاد و مجید رجبی معمار مدیرعامل خانه هنرمندان ایران عصر روز جمعه 19 آبان ماه  با حضور در تالار وحدت از نزدیک در جریان آخرین تمرین‌های نمایش موزیکال "الیور توئیست" قرار گرفتند. علی مرادخانی، معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز ضمن تقدیر از عوامل و بازیگران گفت: با توجه به  پیش درآمد و تمریناتی که امروز شاهد بودیم پیش‌بینی می‌کنم موفقیت خوبی پیش روی اجرای این نمایش هست امیدوارم با همراهی و همکاری تمامی عوامل این نمایش بتواند خوب رشد کند و متولد شود. تئاتر کشور ما برای ترغیب هنرمندان به تلاش و خلاقیت بیش‌تر و عرضه آثار هنری با استانداردهای جهانی، به چنین ظرفیت‌هایی نیاز دارد.

پیش از این نیز مسئولان فرهنگی هنری از جمله معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، دکتر محمود عزیزی  عضو هیات علمی و استاد تمام دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی، دکتر علی‌اکبر صفی‌پور مدیر عامل و تنی چند از اعضای هیات مدیره بنیاد فرهنگی هنری رودکی از  پشت صحنه تمرین بازدید و با اعضای گروه نمایش دیدار داشته‌اند.

نمایش موزیکال "الیور توئیست" به کارگردانی حسین پارسایی و تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری حریر هنر شرق از  اول آذر ماه ساعت ١٨ در تالار وحدت به صحنه خواهد رفت.

میثم احمدی به عنوان مجری طرح و محمد قدس به عنوان مدیر تولید در این پروژه همکاری دارند. علاقمندان می‌توانند برای تهیه بلیت به نشانی اینترنتی  www.iranconcert.com و  www.irannamayesh.com   مراجعه کنند.