به گزارش هنرآنلاین، در این اثر نمایشی که ساعت ۱۸ با مدت‌زمان ۵۰ دقیقه به صحنه می‌رود؛ علاءالدین قاسمی و بابک والی به‌عنوان بازیگر حضور دارند.

"راهمرد" روایت داستان هادی،  شخصیت‌های محوری داستان نمایش است. وی فرزند یک خانواده تعزیه‌خوان قدیمی است که برادرش در قیام 15 خرداد سال 1342 به شهادت رسیده است. در این نمایش هادی با بیماری لاعلاج دخترش روبرو است، به همین خاطر با خود عهد می‌بندد که تا زمان بهبودی فرزندش خادم خاندان اهل‌بیت باشد.

در این نمایش شخصیت اصلی یعنی هادی الگوی ذهنی خود را تحت تأثیر شخصیت دیگر نمایش یعنی معین البکاء دنبال می‌کند؛ زیرا کشمکش‌های درونی و فکری هادی برای بهبود یا از دست رفتن دخترش در تمام نمایش با او همراه است لذا مخاطب نیز همواره در حال گره‌گشایی از معمای رفتن یا بازگشتن این دختربچه به زندگی است.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: طراح لباس و صحنه: حامدهوشیاری، پوستر: انوشیروان میرزایی، آهنگساز: حامدهوشیاری، نوازندگان: مصطفی حسینی، حمیدگرگانی 

گفتنی است: آخرین حضور حامدهوشیاری در تئاترشهر به ده سال پیش با نمایش"خنجره‌ها" برمی‌گردد که در کارگاه نمایش تئاتر شهر در بهمن و اسفند 1386 روی صحنه رفت و در همان سال نیز در بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در بخش چشم‌انداز ‏تئاتر ایران حضور داشت. شایان ذکر است، حامدهوشیاری نویسنده و کارگردان عرصه نمایش، عضو انجمن نویسندگان و منتقدان خانه تئاتر است که سال 1395 با نمایش  "آخه اینجا نزدیک‌تره به خدا" در خانه نمایش اداره تئاتر روی صحنه رفت، که از سوی موسسه هنرمندان پیشکسوت به عنوان کارگردان نسل نو تئاتر دینی مورد تقدیر قرار گرفت.گفتنی است، از دیگر نمایش‌های این هنرمند می‌توان به "یک از ۱۷۵" در سال 1394 که اولین نمایش صحنه‌ای با موضوع شهدای غواص عملیات کربلای چهار بود و در تالار محراب به روی صحنه رفت، اشاره کرد. نمایش "سحرگاه سوم"درسال1393 با مضمونی دینی و موضوع امام زمان(عج) که در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه رفت نیز از دیگر کارهای این کارگردان است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به جهت هماهنگی گروه نمایش"راهمرد"به شماره 09351874596 تماس حاصل کنید.