به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی نمایش، اجرای نمایش  "صبحانه در غروب" به کارگردانی گلچهر دامغانی و تهیه کنندگی بابک قهرمانی از 5 تیرماه در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر آغاز شده و به دلیل استقبال مخاطبان به مدت یک هفته و تا 6 مرداد ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

این نمایش روایت داستان دو سرباز و یک افسر در روزی از روزهای سال 75 در منزل مادر است. اتفاقی که هر سه مرد را پیوند داده و باید گفته شود... و عشقی دور که ندا می دهد.

گلچهر دامغانی نویسنده و کارگردان این اثر نمایشی دانش آموخته ادبیات نمایشی از دانشکده هنرهای زیبا در دانشگاه تهران است.او همچنین دارای مدرک کارشناسی تحلیل و نقد سینما از دانشگاه سوربن پاریس و کارشاسی ارشد زیبایی‌شناسی از همین دانشگاه است.دامغانی پیش از مهاجرت به فرانسه در زمینه بازیگری و نویسندگی برای تئاتر و رادیو فعال بوده و "صبحانه در غروب" دومین کار او در مقام نویسنده و کارگردان پس از بازگشتش به ایران است.

مجتبی پیرزاده، علی ثانی فر، شمسی صادقی، حسین فرضی زاد و سلما کریم عمری بازیگران این نمایش هستند. سایر عوامل کار عبارتند از: طراح صحنه و نور: منوچهر شجاع، طراح پوستر و بروشور: مصطفی مرادی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: هادی بادپا، منشی صحنه: زهرا آقاپور، مدیر صحنه: سید حمیدرضا صفوی، دستیار طراح صحنه: سعید زارع، ساخت تیزر: سجاد ایران منش، تدوین و صداگذاری: سپهر وکیلی، عکس: تایماز رضوانی، بهادر باستان حق، مشاور رسانه و روابط عمومی: غزل نهانی، تبلیغات مجازی: حمیدرضا جدیدی و تهیه کننده: بابک قهرمانی.

این نمایش  تا 6 مرداد ماه هر شب ساعت 21:15 در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر اجرا می‌شود.