به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌‌الملل بنیاد رودکی، برگزاری تمرین ۹ مهر به رهبری استاد انتظامی با حضور نوازندگان و گروه کر برای آمادگی بیشتر اجرای برگزیده‌ای از آثار خاطره‌انگیز استاد انتظامی بود. مجید زین‌العابدین، دستیار وزیر فرهنگ و جمعی از معاونان بنیاد رودکی برای دیدن بخش‌هایی از برنامه ارکستر ملی در تالار وحدت حضور یافتند.

با تصمیم بنیاد رودکی، اجرای ارکستر ملی ایران به رهبری مجید انتظامی به زمان مناسب دیگر موکول شده است. این تصمیم با هدف فراهم کردن شرایط حضور پرشمار علاقه‌مندان شنیدن و دیدن برگزیده آثار استاد انتظامی گرفته شد. تاریخ جدید این اجرا پس از آغاز سایر کنسرت‌ها و اجراهای صحنه‌ای در تهران اعلام می‌شود.

ابتدا قرار بود کنسرت «همراه با خاطره‌ها» روزهای ششم تا دهم مهرماه برگزار شود اما به دلیل ادامه یافتن تمرین‌های گروه، برنامه این کنسرت به روزهای چهاردهم تا هجدهم مهر انتقال یافت. کسانی که بلیت «همراه با خاطره‌ها» را خریده‌اند، می‌توانند در زمان اجرای برنامه با رفتن به سایت ایران کنسرت بلیت‌های خود را به‌روز کنند.

IMG-20221002-WA0001

قرار است در کنسرت «همراه با خاطره‌ها» قطعات از کرخه تا راین، آژانس شیشه‌ای، بوی پیراهن یوسف، دیوانه‌ای از قفس پرید، آرزوی بزرگ، جایی برای زندگی، شیخ بهایی و دوئل و سمفونی خرمشهر با همراهی ارکستر ملی ایران اجرا شود. گروه کر بنیاد رودکی به رهبری رازمیک اوحانیان در این اجرا ارکستر ملی ایران را همراهی می‌کند.