به گزارش هنرآنلاین، علی منتظری که چند سالی‌ است با چند قطعه بین مخاطبان موسیقی پاپ به شهرت رسیده، پس از برگزاری نخستین اجرا در روز‌های پایانی ۱۴۰۰ در برج میلاد، این بار میزبان هواداران خود در سالن میلاد نمایشگاه شد و اجرایی را در دو نوبت به روی صحنه برد و تعدادی از قطعات منتخب و پرطرفدارش را به همراه جدیدترین اثر خود بانام «خنده» پیش روی مخاطبان قرار داد.

 منتظری اجرای خود را با قطعه «زیبای ناز» آغاز کرد و در ادامه قطعات «ماهی»، «ماه تابانم» و «دریا» اجرا شدند تا نوبت به قطعه معروف این خواننده برسد. "امشب زده به‌سرم/ که دل تو رو ببرم/ دورت بگردم" خوانده شد و تماشاگران یک‌صدا این قطعه محبوب را همخوانی کردند. 

«حق میدم» و «مهربانم» دیگر قطعات انتخابی این کنسرت بودند و در ادامه قطعه «قایق» به‌صورت دلی و با همراهی ساز پیانو و ویولن اجرا شد که حس و حال متفاوتی به سالن داد.

در ادامه قطعات «دلبر»، «بی‌تابی»، «بی سرو سامان» و «جان دلم» یکی پس از دیگری به اجرا درآمدند که هرکدام از آن‌ها جزو قطعات پرطرفدار و محبوب منتظری به شمار می‌آیند اما اجرای ‌قطعه «بی سرو سامان» پرشورتر از دیگر قطعات و با تقاضای زیاد تماشاگران همراه بود.

منتظری در پایان کنسرت خود سراغ اجرای قطعه تازه منتشرشده‌اش رفت و برای نخستین بار قطعه شاد «خنده» را اجرا کرد. با درخواست مخاطبان برای اجرای مجدد قطعات «زیبای ناز» و «جانان»، او این دو قطعه را به‌عنوان حسن ختام دومین کنسرت رسمی‌اش خواند.

اعضای ارکستر منتظری به رهبری فتاح فتحی نوازنده کیبورد از این قرار بودند: مهدی نیکرو (درامز) ، معین قمری (گیتار بیس)، فرید سناور (گیتار نایلون) ، مسعود عابدینی (گیتار الکتریک)، علی شاهقلی (پرکاشن) ، آرش روشن (ویولن)، مهدی اقبالی  (کیبورد ۲) به صدابرداری سجاد مهدی‌پور .

عکس خبر: غزال باقری