به گزارش هنرآنلاین، رضوی مدت زیادی است که در بازار موسیقی مشغول فعالیت بوده و طرفداران فراوانی نیز دارد اما اجرای صحنه‌ای خود را از اسفند ۱۴۰۰ آغاز کرد و در ادامه تور بهاری خود که از فروردین آغاز شده، ابتدا در برج میلاد به صحنه رفت و‌ به دلیل استقبال زیاد برای چند نوبت دیگر در تهران تمدید شد.

در ابتدای اجرا بعد از ورود نوازندگان با تم سیاه برای لباس های خود یک قطعه سولو اجرا شده و سپس مجید رضوی با استایل خاص به صحنه و قطعه «آسمون» را اجرا کرد. بعد از این قطعه نوبت به خوش آمدگویی خواننده با حضار رسید و سپس قطعه «۵ صبح» اجرا شد.

بعد از اجرای چند قطعه از جمله پدیده، چشم نظر، با من باش، نگین قلبمی و اینا این خواننده خبر  از انتشار قطعه جدید خود داد که قرار است تا هفته آتی منتشر شود. این خواننده سپس دقایقی صحنه را ترک و به نوازندگان خود برای تک نوازی و معرفی اختصاص داد.

از خودت بگو، بالاخره، طلا، منم، دسته گل قطعات بعدی بودند که به ترتیب توسط رضوی به زیبایی هرچه تمام تر اجرا شدند. قطعه «طلا» به دلیل درخواست فراوان هواداران دو بار اجرا شد و رضوی پیش از اجرای این قطعه اعلام کرد که ترانه و ملودی تمامی کارها توسط خودش انجام می گیرد. او همچنین اشاره کرد که تنظیم آثارش با همکاری مسعود جهانی و میلاد ترابی بازخورد خوبی داشته است.

A1D821FE-6261-433F-9DDF-2E7F1EDE527B

حسین احمدیان رهبر ارکستر، امین همه خانی ادوات الکترونیک، محمد دینار گیتار باس، نوید رهنما درامر، حجت قدسی ویولون ،نیکان زند گیتار، علی پسندیده گیتار الکتریک، سید یاسر صارمی حصاری پرکاشن، مرودین عیشویی‌کی بورد، کسری تدین کلارینت،بیتا قربان زاده هنگ‌ درام، نیما عباسی گیتار و محمدمحسن گودرزی ادوات الکترونیک اعضای گروه ارکستر این خواننده را در شب اجرا تشکیل می‌ دادند.

نوازندگان ارکستر زهی به سرپرستی علیرضا فواکهی نیز در  ارکستر این خواننده را همراهی می کردند. بعد از اتمام دو سانس کنسرت مراسم جشن تولد این خواننده با حضور مهمانان در پشت صحنه برگزار شد. محسن رجب‌پور، حامد همایون، امیر عظیمی، مسعود همایونی، آرمین زارعی، سروش فرهمند، احسان پایا، مهیار امیری، مسعود جهانی و... مهمانان ویژه این خواننده در اجرای شب گذشته بودند.

رضوی از خواننده‌های جوانی است که در سال‌های اخیر دور از حواشی آثارش را منتشر کرده و همزمان با اجراها، تور کنسرت‌های او در شهرهای مختلف ایران هم جریان دارد.