به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، برنامه‌ریزی برای تدوین فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان آغاز شده و تا اوایل اردیبهشت ۱۴۰۰ فراخوان منتشر خواهد شد.

با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و تداوم شرایط کرونا، پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان سال آینده در هر دو مرحله (مقدماتی و نهایی) به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام و ارسال آثار همانند دوره قبل، بر اساس مندرجات فراخوان، از طریق سامانه بامک انجام خواهد شد.

در صورت بهبود وضعیت و اعلام رسمیِ تغییر شرایط، از سوی مراجع ذی‌ربط، هر نوع تغییر در نحوه برگزاری و نیز اطلاعات تکمیلی از طریق روابط عمومی رسماً اعلام خواهد شد.

احکام جدید برای مشاور دبیر، مدیرهماهنگی ومسئول دبیرخانه

با حکمی از سوی هومان اسعدی دبیرپانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، علی ثابت نیا به عنوان «مشاور دبیر پانزدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان»، اسحاق شکری به عنوان «مدیر هماهنگی ستاد پانزدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان» و سمیه ناظمیان به عنوان «مسئول دبیرخانۀ پانزدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان» منصوب شدند.

هومان اسعدی دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در حکم علی ثابت نیا آورده است: با توجه به سوابق درخشان مدیریتی و هنری جنابعالی و با عنایت به برنامه‌ریزی منظم و برگزاری شایستۀ دوره‌های دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم جشنوارۀ ملی موسیقی جوان و نظر مساعد اعضای محترم شوراهای تخصصی و هیئت‌های داوری، به موجب این حکم به عنوان «مشاور دبیر پانزدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان» منصوب می‌شوید. امید است در این دوره نیز، همچون ادوار پیشین، از تجارب ارزندۀ جنابعالی در جهت برگزاری مطلوب جشنواره بهره‌مند شویم.

دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان همچنین در حکم اسحاق شکری نیز چنین آورده است: با توجه به تجارب ارزندۀ جنابعالی در برگزاری دوره‌های هفتم تا چهاردهمِ جشنوارۀ ملی موسیقی جوان، به موجب این حکم به عنوان «مدیر هماهنگی ستاد پانزدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان» منصوب می‌شوید. امید است در این دوره نیز، همچون ادوار پیشین، برنامه‌ریزی و امور فنی این رویداد مهم موسیقایی، در تعاملی مطلوب با ستاد جشنواره، به نحوی شایسته انجام شود.

هومان اسعدی همچنین در حکم سمیه ناظمیان نیز آورده است: با توجه به تجارب ارزندۀ سرکار عالی در برگزاری شایستۀ ادوار پیشین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان، به موجب این حکم به عنوان «مسئول دبیرخانۀ پانزدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان» منصوب می‌شوید. امید است در این دوره نیز، همچون ادوار پیشین، امور مربوطه به نحوی شایسته انجام شود.

لازم به ذکر است: امور اداری، مالی و اجرایی جشنواره کما‌فی‌السابق در انجمن موسیقی ایران و تحت نظر مدیر عامل محترم انجمن موسیقی ایران انجام خواهد شد.

پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان به دبیری هومان اسعدی و مشارکت گسترده جمع کثیری از استادان موسیقی ایران توسط دفتر موسیقی و معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری انجمن موسیقی ایران سال آینده برگزار خواهد شد.