به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی، این جلسه با حضور محمد الهیاری رئیس جشنواره، محمد اطیابی نماینده انجمن صنفی هنرمندان موسیقی، داود گنجه‌ای نماینده خانه موسیقی، هادی آزرم هنرمند موسیقی، امین مویدی مشاور برنامه‌ریزی راهبردی معاونت امور هنری و  صدرالدین حسین‌خانی نماینده مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری و حمید قبادی نماینده معاون امور هنری برگزار شد.

الهیاری، مدیر کل موسیقی معاونت هنری و رئیس سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر با ارائه گزارشی گفت: جشنوراه در بخش های اجراهای صحنه ای ، جایزه باربد، بخش بین الملل، بخش پژوهش، جایزه موسیقی و رسانه، جایزه ترانه و بخش سرود و آهنگ های انقلابی 28 بهمن تا 4 اسفند برگزار شد و با توجه به شرایط بیماری کرونا اجراها در فضای مجازی و در هفت سایت پخش شد.

اعضای شورای ارزیابی با توجه به شرایط دشوار برگزاری جشنواره، رعایت آیین نامه و همچنین پروتکل های بهداشتی برای حفظ سلامتی مردم، برگزاری سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر را مثبت و مناسب  ارزیابی کردند.

شورای ارزیابی جشنواره موسیقی فجر بر اساس آیین‌نامه جشنواره وظیفه نظارت بر جشنواره و عملکرد گردانندگان آن را بر عهده دارد.