به گزارش هنرآنلاین، مجموعه‌ای از شعر و دکلمه‌های موسیقایی با عنوان "ابر و ابریشم" به روایت ابریشم معینی و آهنگسازی علی موثقی منتشر شد.

این قطعه هم‌زمان با پخش سراسری در ایران به صورت بین‌المللی نیز در دسترس شنوندگان قرار می‌گیرد.

ابریشم معینی درباره جزییات قطعه "ابر و ابریشم" که با همراهی تعدادی از نوازندگان شناخته کشورمان منتشر شده، توضیح داد: این اولین تجربه رسمی من در قالب یک همزیستی شاعرانه با کلمات در جوار موسیقی است که فضای موسیقایی آن نیز بر اساس محتوای اشعارم بوده است. یک خوانش موسیقایی که تلفیق آن با آوا و سکوت میان این عناصر برایم یک حس آهنگین داشت که خودم راوی آن بودم.

این شاعر در معرفی عوامل اجرایی اثرگفت: من در این پروژه افتخار همکاری با عزیزانی را داشتم که هر کدامشان به تنهایی مهر اعتباری برای این‌کار محسوب می‌شوند. علی موثقی آهنگساز و نوازنده پیانو، علی جعفری پویان نوازنده ویولن، کریم قربانی نوازنده ویولنسل، ناصر رحیمی نوازنده فلوت، گلسا عباسی آوا، سوگل ضامنی طراح گرافیک، علیرضا صفرنژاد تیزر، کامبیز باقری عکس، حمیدرضا آداب صدابردار (استودیوسرنا)، رنگ رکوردز ناشر بین المللی، نشر و پخش جوان به عنوان ناشر داخلی و سینا عباسی تهیه کننده از جمله هنرمندانی هستند که در این پروژه به عنوان عوامل اجرایی حضور دارند.