به گزارش هنرآنلاین احمد میرمعصومی آهنگساز و نوازنده با قطعه "رازدار" همراه با تعدادی دیگر از هنرمندان در نخستین روز از سال جدید میلادی موفق به دریافت یکی از مدال‌های نقره گلوبال میوزیک اواردز یا جوایز موسیقی جهانی (Global Music Awards) شد.

میرمعصومی با ابراز خرسندی از دریافت این جایزه توسط او و تعدادی دیگر از هنرمندان کشورمان گفت: از همه مدیران درخواست حمایت از تولیدات متعالی جهت حضور هرچه بیشتر در عرصه‌های بین‌المللی را داریم و اینکه بستر عرضه محصولات فرهنگی و هنری در ارائه به داخل کشور و خارج از کشور، تقویت و سامانه‌های راهبردی جهت حمایت از هنرمندان، از طرف بخش دولتی و فرهنگی کشور فراهم شود. بسیار خوشحالم که توانستم در اولین روز تقویم جهانی مقامی برای هنر و موسیقی کشورم کسب کنم. من هر آنچه در توان داشته باشم را برای معرفی توانمندی و دارایی فرهنگی هنری و به‌ویژه موسیقایی سرزمینم انجام می‌دهم.

قطعه "رازدار" به آهنگسازی احمد میرمعصومی و حضور هنرمندانی چون، بابک ریاحی پور، علیرضا دریایی، فیروز ویسانلو و فایضه کامیاب صرفاً جهت شرکت در این رقابت بزرگ بین‌المللی تولید شده است.

گلوبال میوزیک اواردز یا جوایز موسیقی جهانی به‌عنوان نهادی معتبر و بین‌المللی برای معرفی موزیسین‌های مستقل از سال ۲۰۱۱ پایه‌گذاری شد و هر سال به چند هنرمند موسیقی نشان طلا اعطا می‌کند. عبدالحسین مختاباد اولین هنرمند موسیقی ایرانی است که توانسته در این رقابت‌ها، جایزه طلایی دریافت کند.

احمد میرمعصومی آهنگساز و پژوهشگر موسیقی و یکی از اعضای هیئت کارشناسی سازمان صدا و سیما در حوزه تولیدات استانی است. وی در سال ۲۰۲۰ نیز موفق به کسب مدال نقره بهترین آهنگسازی و بهترین آلبوم، برای خلق آلبوم "نوازش لحظه‌ها" شد.