به گزارش هنرآنلاین، قطعه "من بی او" با صدای هادی حسن‌بیگی و آهنگسازی حمید رشیدی منتشر شد و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

این آهنگ را موسسه هنری "بانگ آوای سارنگ (باس)" منتشر کرده است. آهنگ قطعه "من بی او" ساخته حمید رشیدی است. طراحی پوسترِ این قطعه هم بر عهده حسین سلیمانی بوده است.

هادی حسن‌بیگی فعالیت موسیقایی خود را از سال 1376 در کانون فرهنگی تربیتی حُر زیر نظر شهروز حقی آغاز کرد. او سال‌ها از محضر استادانی همچون علی‌اصغر شاه‌زیدی، حمیدرضا نوربخش، حسین علیشاپور و مسعود امیری بهره برد و نزد علی تفرشی مبانی موسیقی و سلفژ را آموزش دید.

سید محمد تنکابنی مدیر موسسه هنری "باس" و تهیه‌کننده‌ آهنگ "من بی او"، درباره انتشار این آهنگ، گفت: جوانان بسیاری در کشورمان در تلاش برای ورود به عرصه موسیقی پاپ هستند اما شاید کمتر به تأثیر مثبت آموزش اصولی در جهت تولید محتوای استاندارد توجه کرده‌اند، که این مسئله در سلیقه شنیداری مخاطبان تأثیر منفی دارد. هدف ما ارتقای سلیقه شنیداری مخاطبان موسیقی پاپ با استفاده از تکنیک‌ها و استانداردهای موسیقی ایرانی و تلفیق آن با موسیقی مردم‌پسند امروزی است. هادی حسن بیگی نیز همین هدف را دنبال می‌کند.

در ادامه می‌توانید قطعه‌ "من بی او" را بشنوید یا دانلود کنید: