به گزارش هنرآنلاین، "در آینه" عنوان یکی از تازه‌ترین آثار منتشرشده در فرآیند تولید و عرضه محصولات موسیقایی است که سه‌شنبه ششم آبان به آهنگسازی حسین بهروزی‌نیا و خوانندگی اشکان کمانگری در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

در توضیح این آلبوم که توسط مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر می‌شود، آمده است:

"در آینه" اثری در حوزه موسیقی کلاسیک ایرانی که حاصل ذوق و قریحه حسین بهروزی‌نیا نوازنده سرشناس بربت و اشکان کمانگری خواننده باتجربه موسیقی ایرانی است.

بهروزی‌نیا مانند دیگر آثارش کوشیده تا از موسیقی دهه‌های گذشته چندان فاصله نگیرد و همواره در خلق و تنظیم آن اصالت را مد نظر داشته باشد. تجربه سال‌ها نوازندگی در اجراهای زنده و همچنین آثار ضبط‌شده در استودیو، در این آلبوم کاملاً مشهود است.

حسین بهروزی‌نیا در توضیحاتی پیرامون این آلبوم نوشت:

با توجه به شرایط کنونی موسیقی سنتی و اهمیت قرار داشتن بر مدار اصالت‌ها با حفظ آنچه از گذشته به ما رسیده با بیانی تازه، رنگ و بویی امروزی و با همکاری هنرمندان جوان موسیقی ایرانی در آواز ابوعطا که یکی از مایه‌های قدیمی و اصیل موسیقی ماست با استفاده از ریتم‌ها و حرکت‌های تازه‌تر به روایتی تازه رسید و امید هست هنرمندان موسیقی با حفظ ارزش‌های کهن موسیقی ایرانی در خلق فضاهایی مناسب با امروز جامعه بپردازند.

اشکان کمانگری خواننده موسیقی ایرانی نیز با اشاره به انگیزه‌های انتشار این اثر موسیقایی گفت:

آلبوم موسیقی "در آینه" تلاشی برای ماندن در مسیر اصالت‌ها و ارزش‌های موسیقی ایرانی است. هرچند این روزها بر مدار دیگری و با جد و جهد بسیار اغلب به دنبال فاصله گرفتن از فضای موسیقی سنتی هستند این اثر تلاش دارد تا با نگاه امروزی‌تر موسیقی ایرانی را ارائه کند. فضاهای نو؛ گردش‌های ملودیک و چیدمان ریتم‌ها و حرکت‌ها در همراهی آواز ابوعطا ترکیب تازه‌ای رقم زده است.

"مقدمه و آواز" با شعر مولوی، "ادامه مقدمه"، "در آینه" با شهر نظامی، "آواز حجاز و ارکستر" با مولوی، "چهار پاره (بی‌کلام)"، "آواز چهار پاره" با شعر محتشم کاشانی، "تک‌نوازی سنتور" و "ای دوست" با شهر نظامی اسامی آثار منتشرشده در این آلبوم هستند.

حسین بهروزی‌نیا آهنگساز و تنظیم‌کننده و نوازنده بربت، اشکان کمانگری خواننده، حمید بهروزی‌نیا نوازنده تار، مسلم علیپور نوازنده کمانچه، سعید مهر پیما نوازنده سنتور، بهنام معصومی نوازنده تنبک و سازهای کوبه‌ای، مصطفی موسوی نوازنده نی، نگار اعزازی نوازنده دف گروه نوازندگان آلبوم "در آینه" را تشکیل می‌دهند. ضمن اینکه ساره هاشم خانی گرافیک، مهدی فلاح خوشنویس، معین هاشمی نسب عکس، حمید خدا پناهی ترجمه، حسین بهروزی‌نیا تهیه‌کننده، کاوه صادقی آزاد ویراستار، محیب اللهیاری صدابردار، کامیار باتمانی میکس و مسترینگ، یاسر فلاح‌پور پردازش صدا دیگر عوامل اجرایی این اثر موسیقایی که در استودیوهای "گل‌ها" و "پژواک" ضبط‌شده را تشکیل می‌دهند.

آلبوم موسیقی "در آینه" با شماره ثبت اثر به شماره 99- م/375 در مرکز موسیقی حوزه هنری از روز سه‌شنبه ششم آبان ماه سال 1399 به‌صورت فیزیکی و دیجیتالی پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد. این در حالی است که دست‌اندرکاران آلبوم برای رونمایی این اثر برنامه متفاوتی را در نظر گرفته‌اند که طی روزهای آینده جزییات آن اعلام خواهد شد.