به گزارش هنرآنلاین، علی نعمتی از نوازندگان شناخته شده ویولن، همزمان با هشتادمین زادروز محمدرضا شجریان، تصنیف به یادماندنی "مرغ سحر" را با همراهی بهنام ابطحی نواخت و به خسرو آواز ایران تقدیم کرد.

قطعه صوتی و موزیک ویدیو این تصنیف با تنظیم مجدد و همراهی بهنام ابطحی، یکم مهرماه سال 1399 مصادف با سالروز تولد محمدرضا شجریان در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

نعمتی که تاکنون آثار متعددی را منتشر کرده است و با انتشار آلبوم "جادوی نقره‌ای" توانست نظر مخاطبان و اهالی موسیقی را به خود جلب کند، هم‌زمان با انتشار بازنوازی تصنیف ماندگار "مرغ سحر" از علاقه‌مندان به خوانندگی دعوت کرد تا به بازخوانی این قطعه که به صورت بی‌کلام منتشر شده است بپردازند.

او با انتشار این فراخوان قصد دارد راه را برای علاقه‌مندان به خوانندگی که از توانایی برخوردار هستند، هموار کند. منتخبان این فراخوان، به‌عنوان خواننده، با گروه موسیقی علی نعمتی قرارداد مدیریت هنری خواهند بست و این گروه به‌عنوان حامی مالی و هنری در کنار این خوانندگان حضور خواهد داشت.

لذا از علاقه‌مندان به‌خوانندگی دعوت به‌عمل می‌آید تا با ضبط ویدیویی از اجرای تصنیف "مرغ سحر" با بازنوازی علی نعمتی و باکیفیت مناسب و ارسال به صفحه اینستاگرام به آدرس aalinemati@ دراین مسابقه شرکت کنند.

مهلت ارسال ویدیو تا پایان مهرماه است و نفرات برگزیده به‌عنوان خواننده با گروه موسیقی علی نعمتی قرارداد همکاری امضاء خواهند کرد.