به گزارش هنرآنلاین، هیئت مدیره بیمارستان جم با انتشار اطلاعیه شماره ۵ که ساعت ۱۳ روز چهارشنبه بیست و نهم مرداد منتشر شده، تازه‌ترین وضعیت درمانی محمدرضا شجریان در این مرکز درمانی را تشریح کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

"در راستای اطلاع‌رسانی به مردم هنردوست و هم میهنان عزیز به استحضار می‌رساند امروز فشار خون استاد عزیزمان بدون داروی حمایتی نرمال است. تغذیه برای ایشان آغاز و سطح هوشیاری ایشان نسبت به دو روز قبل بهتر است. اما همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه تحت نظر تیم پزشکی هستند."

پیش‌تر بابک حیدری اقدم مدیرعامل بیمارستان جم در متنی خطاب به اصحاب رسانه ضمن تاکید بر این که رسانه‌ها و مخاطبان برای اطلاع و آگاهی از تازه‌ترین وضعیت جسمانی شجریان به اطلاعیه‌های این مرکز مراجعه کنند، توضیح داد:

"احتراما با توجه به بستری مجدد استاد آواز ایران جناب آقای محمدرضا شجریان در بیمارستان جم و همچنین ارائه اخبار متعدد که بسیاری از این موارد بر خلاف واقع و صحت و سقم آن قابل راستی‌آزمایی نیست.

لذا به اطلاع می‌رساند تنها مرجع رسمی جهت اطلاع‌رسانی این موضوع با هماهنگی کامل تیم پزشکی و خانواده محترم ایشان صورت می‌پذیرد، صفحه رسمی بیمارستان جم در فضای مجازی و سامانه اینترنتی این مرکز خواهد بود. پیشاپیش از حسن نظر شما عزیزان که در جهت تسریع در امور درمان استاد عزیزمان نهایت همکاری را با این مجموعه می‌نمایید تشکر و قدردانی داریم."