به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت سید محمد طباطبائی حسینی در ادامه طرح ساعت سعد؛ دیدار با پیشکسوتان هنر به دیدار محمدعلی بهمنی شاعر و ترانه‌سرای پیشکسوت رفت.

طباطبائی در این دیدار گفت: وقتی از ترانه خوب حرف می‌زنیم یاد ترانه‌هایی می‌افتیم که خیلی‌ از آن‌ها به نام محمدعلی بهمنی ثبت شده است.

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت ادامه داد: متأسفانه وضعیت ترانه در روزگار ما چندان مناسب و قابل قبول ازنظر کیفی نیست و کمتر ترانه‌ای را می‌شنویم که ازنظر معنایی به جان بنشیند.

وی اظهار کرد: چند سالی است که در تک قطعه‌ها یا آلبوم‌ها کمتر از ترانه‌سرایان پیشکسوت و شاخص اثری می‌شنویم و این خبر خوبی نیست. در این زمینه موسسه هنرمندان پیشکسوت اعلام آمادگی می‌کند تا از فعالیت ترانه‌سرایان پیشکسوت حمایت کند.

طباطبائی گفت: از تولید شعر و ترانه توسط پیشکسوتان برای استفاده در آثار موسیقایی حمایت می‎کنیم و در این زمینه موسسه هنرمندان پیشکسوت آماده همکاری است.

وی در این دیدار همچنین با اشاره به تعدادی از ترانه‌های محمدعلی بهمنی آن‌ها را در ذهن و خاطره مردم جاودان خواند و گفت: شما از هر نسلی که سراغ بگیرید به‌احتمال زیاد ترانه‌های آقای بهمنی و دیگر ترانه‌سرایان پیشکسوت را شنیده‌اند و در ذهن دارند و این نشانه قوت ترانه‌هایی است که توسط شاعران پیشکسوت سروده شده است.

همچنین در این دیدار محمدعلی بهمنی بر ضرورت حمایت از ترانه‌های خوب تأکید کرد.

در این دیدار علیرضا بهرامی؛ شاعر و دبیر جشنواره ملی شعر دانشجویی و پدرام نظری؛ مدیر روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت نیز حضور داشتند.

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت به‌صورت مستمر در قالب طرح ساعت سعد به دیدار هنرمندان پیشکسوت می‌رود.