سرویس موسیقی هنرآنلاین: در سومین شب اولین دوره کنسرت آنلاین موسیقی دستگاهی، شامگاه شنبه ۱۸ مردادماه، گروه تیام در تالار رودکی به اجرای کنسرت پرداخت.

اولین بخش اجرای این کنسرت به پیش‌درآمد اختصاص داشت که اعضای گروه تیام قبل از درآمد آواز بیات اصفهان، به اجرای آن پرداختند.

سپس حسین علیشاپور خواننده موسیقی اصیل ایرانی تصنیف "سر عشق" با شعری از سعدی را خواند که این تصنیف یکی از تصنیف‌های قدیمی موسیقی ایرانی است.

قطعه چهارمضراب و ساز و آواز "مرا به هیچ بدادی" نیز از دیگر قطعاتی بودند که گروه موسیقی تیام اجرا کرد.

بخش اصلی این کنسرت، آواز بود که علیشاپور به‌خوبی آن را اجرا کرد. قطعاتی که در این کنسرت اجرا شدند در آواز بیات اصفهان بود.

حسین علیشاپور (خواننده)، هادی منتظری (نوازنده کمانچه)، کاوه شفیعی (نوازنده سنتور) و محمدرضا شرایلی (نوازنده تنبک) اعضای گروه تیام را در این کنسرت آنلاین تشکیل دادند.

اولین دوره کنسرت آنلاین موسیقی دستگاهی از 16 تا 20 مردادماه هر شب ساعت 21 در تلویزیون تعاملی تیوا به‌صورت رایگان پخش می‌شود. این برنامه به‌صورت رایگان و تنها با ثبت نام در اپلیکیشن تیوا قابل دسترس است.

مجموعه کنسرت‌های آنلاین با حمایت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد رودکی در تالار رودکی برگزار می‌شود.

امروز یکشنبه ۱۹ مردادماه گروه نقش متشکل از امیر شریفی، مهدی امامی، محمد عشقی، المیرا مردانه، مرجان مهربان، سهیل الهدادیان روی صحنه خواهند رفت.