سرویس موسیقی هنرآنلاین: اولین دوره کنسرت آنلاین موسیقی دستگاهی، پنجشنبه‌شب با اجرای گروه موسیقی فیه ما فیه به سرپرستی سعید نایب محمدی در تالار رودکی آغاز شد.

این کنسرت با دونوازی سعید نایب محمدی نوازنده عود و حمید قنبری نوازنده تنبک آغاز شد و در ادامه مجتبی عسگری خواننده گروه، قطعه "دلبر من" را اجرا کرد.  قطعه بعدی که توسط این گروه اجرا شد، قطعه آوازی "شهر نامبارک است" بود که شاعر آن واقف لاهوری یکی از شاعران پارسی‌گوی در سبک هندی است.

در ادامه عسگری، خواننده گروه قطعه "صحبت حکام، ظلمت شب یلداست" را با شعری از حافظ خواند تا نوبت به تصنیف "چشم تو" با شعری از مولانا برسد. درنهایت کنسرت آنلاین گروه موسیقی فیه ما فیه با اجرای قطعه ساز و آواز "پاسبان حرم دل" به پایان رسید.

سعید نایب محمدی نوازنده عود، مجتبی عسگری خواننده، حمید قنبری نوازنده تنبک اعضای گروه فی ما فیه را تشکیل می‌دادند.

اولین دوره کنسرت آنلاین موسیقی دستگاهی از 16 تا 20 مردادماه هر شب ساعت 21 در تلویزیون تعاملی تیوا به‌صورت رایگان پخش می‌شود. این برنامه به‌صورت رایگان و تنها با ثبت نام در اپلیکیشن تیوا قابل دسترس است.

مجموعه کنسرت‌های آنلاین با حمایت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد رودکی در تالار رودکی برگزار می‌شود.

امروز جمعه 17 مرداد گروه آوای ابریشم با حضور عماد حنیفه، امیر اثنی عشری، حمیدرضا برزو، پویان گرامی، محسن فروغی روی صحنه خواهند رفت.