به گزارش هنرآنلاین، قطعه موسیقی آذربایجانی "قادانی من آلیم" با صدای علیرضا خیابانی شاعر، نویسنده و خواننده به مدافعان سلامت و کادر درمان بیمارستان‌ها و روح بلند تمام  عزیزان جان‌باختگان ویروس کرونا تقدیم شد.

خیابانی که طی سال‌های گذشته عمده آثارش را به زبان‌های ترکی، آذری و فارسی در پانزده دیوان شعر و سه جلد کتاب منتشر کرده است، قطعه "قادانی من آلیم" را با  تنظیم بهمن میرزازاده تولید و در دسترس مخاطبین قرار داده است.

علیرضا خیابانی با نگاشتن یادداشتی ، در این زمینه عنوان کرده است: "از ابتدای شیوع ویروس عالم‌گیر کرونا (کووید۱۹)، اعضای خانواده بزرگ کادر درمان از جمله پزشکان و پرستاران با فداکاری در میدان مبارزه با ویروس همه‌گیر حاضرند. با شیوع این بیماری، مسئولیت کادر درمانی بیش از گذشته سنگین شده است و جامعه پزشکان و تیم پزشکی و پرستاران بیشتر از عموم مردم در معرض خطر این بیماری قرار دارند و با تحمل مشقت فراوان برای نجات مردم تلاش می کنند، جانفشانی و ایثارگری مدافعان سلامت در بحران کرونا بر کسی پوشیده نیست، سر تعظیم در مقابل مدافعان سلامت فرو می‌آورم. انتشار "قادانی من آلیم" در جهت بهبود روحیه شهروندان و همچنین ادای احترام به مدافعان تلاشگر سلامت جامعه بوده و به شهروندان محترم و کادرهای درمانی، بهداشتی و خدمات سلامت که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند، تقدیم می‌شود."

بهمن میرزازاده (صدابرداری، میکس-مسترینگ و نظارت ضبط)، پویا راعیان و داریوش اسدالله پور (صدابرداران)، محمد باقر آقا میری (نگارگر)، استودیو ندای ایماژ تبریز-داریوش (ضبط) و غلامرضا میرزازاده به عنوان تهیه کننده و مدیر هنری این اثر، دیگر عوامل تولید قطعه "قادانی من آلیم" بوده‌اند.

2.94M :حجم فایل صوتی | 00:04:16 :زمان فایل صوتی