به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی گروه سیریا، به دنبال استقبال از آلبوم "میز دوتایی" آنسامبل سیریا، ظرف کمتر از یک ماه کلیه نسخه‌های این آلبوم به فروش رسید و حالا این آلبوم با همان پکیج قبلی برای دومین بار منتشر شد و هم اکنون در سراسر کشور به صورت فیزیکی قابل خرید است.

آلبوم "میز دوتایی" که نخستین اثر آنسامبل گروه سیریا است در حالی توانست به چاپ دوم برسد که فروش متفاوتی را در فضای مجازی به‌واسطه ویروس کرونا تجربه کرده است.

این آلبوم که 27 فروردین ماه منتشر شد به همت ماکان صغیری تهیه‌کننده سیریا کاملاً به صورت اینترنتی و دیجیتال و بدون واسطه های مراکز پخش در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

قطعات این آلبوم در ژانرهای متفاوتی از موسیقی تلفیقی آهنگسازی و تنظیم شده که پیش‌تر قطعات "هوار" و "شعر یادُم ر" از این آلبوم در دسترس مخاطبین قرار گرفته بود. 11 قطعه این آلبوم توسط محمد لاریان خواننده، بهروز شریفیان نوازنده پرکاشن، مهدی ناصری نوازنده گیتار، امیرحسین ماهینی نوازنده گیتار باس و عود، معین پاکباز نوازنده درامز، مهدی حیدری منفرد نوازنده نی انبان، نی جفتی و عود اجرا شده است.

آلبوم "میز دوتایی" روایتی از موسیقی است که سعی دارد با وام گرفتن از موسیقی بوشهر و بهره‌گیری از ترانه‌هایی با گویش فولکلور ساختار جدیدی را در موسیقی ایران تجربه کند.