به گزارش هنرآنلاین به نقل از ایسنا،  آلبوم اشعار احمدرضا احمدی با صدای وی و موسیقی اردوان وثوقی به مناسبت هشتادمین سالگرد تولد این شاعر بزرگ منتشر شد.

آلبوم "سرانجام گاهی" به تهیه کنندگی موسسه مردم نهاد مهرگیتی ساخته شده و چاپ و انتشارآن توسط استودیو صبا صورت گرفته است، ضمن این که تمامی عواید حاصل از فروش این اثر توسط موسسه مهرگیتی به مدرسه سازی در مناطق کمتر برخوردار کشور اختصاص خواهد یافت.

رضا اسماعیلی عضوهیات مدیره موسسه مهرگیتی درباره این آلبوم گفت: افتخار بزرگی است که این اثر فاخر فرهنگی توسط مهرگیتی انتشار یافته تا ضمن کمک به ارتقای سطح فرهنگ عمومی، عواید فروش آن به ساخت مدارس مناطق کمتر برخوردار نیز کمک کند.

اردوان وثوقی آهنگساز و تنظیم کننده این اثر نیز توضیح داد: ساخت موسیقی روی شعر و صدای شاعری همچون احمدرضا احمدی برای من مسئولیتی تاریخی، انتخابی دشوار و بختی بلند بود. برای حفظ نقش تاریخی صدای شاعر و اصالت اشعار، تن صدای شاعر و روایت اشعار را موضوع اصلی ساخت موسیقی قرار دادم و از آهنگسازی مستقل فاصله گرفتم.

وی افزود: من روی این مبنا حرکت کردم که همه امکانات صدا را در خدمت شعر و صدای شاعر بگذارم تا به محصول شنیداری واحدی برسیم و شعر یا موسیقی تحت الشعاع یکدیگر قرار نگیرند و به نوعی به موسیقی شعر دست یابیم. پروژه ساخت موسیقی این اثر بسیار سخت گیرانه و با کیفیت بود، به طوری که ضبط تمامی سازها و گروه کر به صورت زنده انجام شد که در این مجال گروه کر فلارمونیک ایران به رهبری علیرضا شفقی نژاد به عنوان یکی از بزرگترین و موفق‌ترین گروهای کر ایران همراه ما بودند.