به گزارش هنرآنلاین، موزیک‌ویدیو "هنارس" با صدای حسین رضا اسدی منتشر شد و در دسترس علاقه‌مندان به موسیقی فولکلور و اصیل قرار گرفت.

حسین رضا اسدی این قطعه را با همکاری جواد شاهی این بار "هنارس" را در شور "لا" و با تمپوی اصلی به‌صورت ارکسترال و ترکیبی از سازهای بین‌المللی، ایرانی و محلی تنظیم و ضبط کرده است.

 حسین رضا اسدی برای اجرای این قطعه بر روی شعری از مرتضا خدایگان با جواد شاهی در جایگاه تنظیم‌کننده همکاری کرده است. همچنین ناصر رحیمی (فلوت)، علیرضا دریایی (ویلن و ویولا)، کریم قربانی (ویولنسل)، جواد شاهی (تار)، علی میرکی (سنتور)، داوود رضایی (کمانچه)، شاهرخ پیمانی (سرنا)، مجید ملکی (تنبک و دهل)، رضا دربندی (دف) به‌عنوان نوازنده و حسن عسکری (مدیر صدا)، حمید عسکری (ضبط میکس و مستر)، نازنین خزایی، سارا حسنوند (همخوان) با وی همکاری کرده‌اند.

کارگردانی و تصویربرداری موزیک‌ویدیوی این قطعه را میلاد روح‌افزا به عهده داشته و پدرام میرعلی به‌عنوان دستیار تصویر و تنظیم رنگ، علی آقا حسینپور به‌عنوان طراح گرافیست در این اثر همکاری داشته‌اند.

"هنارس" برای نخستین بار در سال 1394 به‌صورت تک قطعه با آهنگسازی و خوانندگی حسین رضا اسدی در شور "سل" با ریتم شش هشت و سازبندی ایرانی با تنظیم مهدی مرتضایی منتشر شد و در مدت کوتاهی توانست با مخاطبان کرد، لر و لک زبان ارتباط تنگاتنگی برقرار کند.

حجم ویدئو: 67.19M | زمان ویدئو: 00:03:23