به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی و هنری "رادنواندیش"، آلبوم "مهر و ناز" بر اساس بداهه‌نوازی پیانو بردیا صدرنوری شامل پنج آهنگ با نام های "مهر"، "ناز"، "بامداد"، "نیمروز" و "شامگاه" است که از 17 اسفند توسط مرکز نشر و پخش جوان در مراکز فروش محصولات فرهنگی به علاقه‌مندان عرضه می‌شود.

همچنین دانلود اینترنتی و فروش دیجیتالی اثر از طریق سامانه بیپ تیونز برای علاقه‌مندان امکان‌پذیر است.

بردیا صدر نوری فراگیری پیانو را از ۱۰ سالگی با سبک کلاسیک، نزد استاد فهیم ممتازی آغاز کرد. وی بعدها  به سبک نوازندگی موسیقی ایرانی روی آورد و در این راه از آموزش‌های کیومرث پارسای بهره برد. وی از سال ۶۶ تاکنون کنسرت‌های متعددی را به صورت تک‌نوازی، گروه‌نوازی و هم‌نوازی در همکاری با گروه های موسیقی خنیا به سرپرستی پری ملکی، ارکستر مهر به سرپرستی ناصر ایزدی و گروه سیمرغ به سرپرستی افشین قرشی اجرا کرده است. وی همچنین سرپرستی گروه موسیقی مهرآور را نیز برعهده دارد.

کتاب "طرح جامع موسیقی کشور" و آلبوم‌های موسیقی "زندگی جاریست"، "آوای زندگی"، "خاطره‌ها"، "نیایش"، "عاشقانه در باران" و چندین تک آهنگ از جمله آثاری است که تاکنون از بردیا صدرنوری منتشر شده است.

این هنرمند همچنین در آلبوم موسیقی "بهانه تو" به آهنگسازی ناصر ایزدی به هم‌نوازی پیانو با آواز مهدی فلاح پرداخته است. مدیریت جشنواره و جایزه موسیقی استاد همایون خرم (نوای خرم) ازجمله فعالیت های این هنرمند در سال‌های اخیر بوده است.